Palīdzība
  Ar PVN
   
  Bez PVN

  Theragun Pro 5th Gen

  Modelis TG02863-01

  14

  15

  €/mēn.

  495.04

  Kā vēlies iegādāties?

  Bezprocentu nomaksa

  14.15 €/mēn.

  Termiņš mēnešos

  Pirmā iemaksa

  0.00


  Pērkot e-veikalā, pirmā mēneša maksa 0.00 €. Lai cik mēnešos izvēlēsies nomaksāt pirkumu, kopsumma būs viena un tā pati.

  495.04

  Līguma noformēšanai nekādu papildu izmaksu nav.

  Pirmā iemaksa līdz 10% un 36 mēnešu termiņš tiek piemērots tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

  Vairāk par Nomaksas līgumu

  Pirkšu uzreiz

  495.04 €

  Profesionālis, kādu vēl neesi sastapis

  Viedāks un klusāks nekā jebkad iepriekš. Modernāks un iespējām bagātāks. 5. paaudzes Theragun PRO ir nepārspējams palīgs ķermeņa atjaunošanā pēc fiziskas slodzes un sāpju mazināšanā. Dziļi masējot muskuļus, tas padarīs Tevi možāku un sagatavos jaunai dienai. Jaunākais EQ-150 sērijas motors ir par 20% klusāks nekā iepriekš, un komplektā iekļauti jauni uzgaļi masāžas iespēju dažādošanai. Korpusā iebūvēts funkcionāls OLED displejs, kurā var izvēlēties kādu no četrām masāžām – miegam, ķermeņa iesildīšanai, atjaunošanai un relaksēšanai. Aktivizējot mobilo lietotni, iespējams izveidot arī personalizētus masāžas režīmus.   Profesionālis, kādu vēl neesi sastapis

  Viedāks un klusāks nekā jebkad iepriekš. Modernāks un iespējām bagātāks. 5. paaudzes Theragun PRO ir nepārspējams palīgs ķermeņa atjaunošanā pēc fiziskas slodzes un sāpju mazināšanā. Dziļi masējot muskuļus, tas padarīs Tevi možāku un sagatavos jaunai dienai. Jaunākais EQ-150 sērijas motors ir par 20% klusāks nekā iepriekš, un komplektā iekļauti jauni uzgaļi masāžas iespēju dažādošanai. Korpusā iebūvēts funkcionāls OLED displejs, kurā var izvēlēties kādu no četrām masāžām – miegam, ķermeņa iesildīšanai, atjaunošanai un relaksēšanai. Aktivizējot mobilo lietotni, iespējams izveidot arī personalizētus masāžas režīmus.