Meklēt
 4K saturs vienmēr pa rokai

Vairāk nekā 400 tūkstoši filmu, seriālu un TV raidījumu, vairāk nekā 7000 mobilo lietotņu un spēļu no Google Play veikala, kā arī bezgalīgi daudz mūzikas. Tas viss tagad pieejams teju katrā modernā ekrānā ar zibatmiņas spraudņa izmēra iekārtas Xiaomi TV Stick palīdzību. Iespraud to HDMI pieslēgvietā un piekļūsti neizsmeļamiem audiovizuālā satura krājumiem, arī 4K, ja vien ekrāns atbalsta tik augstu izšķirtspēju. TV Stick parūpēsies ne vien par attēlu, bet arī par kvalitatīvu skanējumu, jo atbalsta Dolby Atmos un DTS HD skaņas tehnoloģijas. Ātrākai vajadzīgā satura sameklēšanai vari izmantot balss vadību caur Google Assistant, vai liec lietā 360 grādu Bluetooth tālvadības pulti. Pateicoties iebūvētam IR raidītājam, ar to vari kontrolēt arī televizora un skaļruņu sistēmas skaļumu. 

Xiaomi Mi TV Stick 4K EU

MODELIS: PFJ4122EU

4K saturs vienmēr pa rokai

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
2.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
55.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
55.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Vairāk nekā 400 tūkstoši filmu, seriālu un TV raidījumu, vairāk nekā 7000 mobilo lietotņu un spēļu no Google Play veikala, kā arī bezgalīgi daudz mūzikas. Tas viss tagad pieejams teju katrā modernā ekrānā ar zibatmiņas spraudņa izmēra iekārtas Xiaomi TV Stick palīdzību. Iespraud to HDMI pieslēgvietā un piekļūsti neizsmeļamiem audiovizuālā satura krājumiem, arī 4K, ja vien ekrāns atbalsta tik augstu izšķirtspēju. TV Stick parūpēsies ne vien par attēlu, bet arī par kvalitatīvu skanējumu, jo atbalsta Dolby Atmos un DTS HD skaņas tehnoloģijas. Ātrākai vajadzīgā satura sameklēšanai vari izmantot balss vadību caur Google Assistant, vai liec lietā 360 grādu Bluetooth tālvadības pulti. Pateicoties iebūvētam IR raidītājam, ar to vari kontrolēt arī televizora un skaļruņu sistēmas skaļumu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!