Meklēt
 Brauciena ieraksts izcilā kvalitātē

Iegūsti patiesi kvalitatīvus sava brauciena ierakstus! Zīmola 70mai labākais videoreģistrators aptver 140 grādu skata leņķi un iemūžina redzēto 4K UHD izšķirtspējā. Kamerā izmantotas augstvērtīgas septiņu kārtu lēcas ar F1.8 atvērumu un Sony IMX41 attēla sensoru. Tādējādi tiek iegūts apskaužami dzidrs un dzīvīgs materiāls, ko vari pievienot saviem ceļojumu video. Īpašā 3D Dynamic Noise Reduction tehnoloģija kopā ar mākslīgā intelekta algoritmiem veic pamatīgu darbu, lai arī naktī, lietū, miglā un citos apstākļos uzņemtais materiāls būtu maksimāli skaidrs. Videoreģistrators reālā laikā savāc un parāda brauciena datus, kā arī darbojas kā vadītāja asistents, brīdinot par šķērsli priekšā vai izbraukšanu no joslas. To var savienot ar atsevišķi nopērkamu salona kameru un vienlaikus ierakstīt gan ceļu, gan automašīnā notiekošo. 

Videoreģistrators 70mai A800S

MODELIS: A800S

Brauciena ieraksts izcilā kvalitātē

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
149.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
149.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Iegūsti patiesi kvalitatīvus sava brauciena ierakstus! Zīmola 70mai labākais videoreģistrators aptver 140 grādu skata leņķi un iemūžina redzēto 4K UHD izšķirtspējā. Kamerā izmantotas augstvērtīgas septiņu kārtu lēcas ar F1.8 atvērumu un Sony IMX41 attēla sensoru. Tādējādi tiek iegūts apskaužami dzidrs un dzīvīgs materiāls, ko vari pievienot saviem ceļojumu video. Īpašā 3D Dynamic Noise Reduction tehnoloģija kopā ar mākslīgā intelekta algoritmiem veic pamatīgu darbu, lai arī naktī, lietū, miglā un citos apstākļos uzņemtais materiāls būtu maksimāli skaidrs. Videoreģistrators reālā laikā savāc un parāda brauciena datus, kā arī darbojas kā vadītāja asistents, brīdinot par šķērsli priekšā vai izbraukšanu no joslas. To var savienot ar atsevišķi nopērkamu salona kameru un vienlaikus ierakstīt gan ceļu, gan automašīnā notiekošo. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!