Meklēt
 Mini ar spēcīgu balsi

Iedziļinies filmā, TV pārraidē vai koncertā, ļaujoties izteiksmīgai skaņai. Kompaktā 6,35 kilogramus smagā skanda Sub Mini piepilda telpu ar dzidru skanējumu un pārliecinošiem basiem, kas Tevi burtiski ieskauj. Akustiski slēgtā telpā izvietotie, viens pret otru vērstie divi sabvūferi rada iespaidīgas zemās skaņas, vienlaikus novēršot pašas skandas drebēšanu, lai skanējums būtu maksimāli tīrs. Pievieno cilindra formas skaļruni televizoram vai viedierīcei bez vadiem un novieto jebkur telpā, kā arī saslēdz to vienotā tīklā ar citiem Sonos skaļruņiem iespaidīgākam skaņas efektam. Intuitīvā mobilā lietotne ļauj viegli pievienot ierīces, kā arī mainīt skanējuma režīmus un skaļumu. 

Sonos Sub Mini

MODELIS: SUBM1EU1BLK

Mini ar spēcīgu balsi

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
20.80 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
499.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
499.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.06.2023.
Apraksts

Iedziļinies filmā, TV pārraidē vai koncertā, ļaujoties izteiksmīgai skaņai. Kompaktā 6,35 kilogramus smagā skanda Sub Mini piepilda telpu ar dzidru skanējumu un pārliecinošiem basiem, kas Tevi burtiski ieskauj. Akustiski slēgtā telpā izvietotie, viens pret otru vērstie divi sabvūferi rada iespaidīgas zemās skaņas, vienlaikus novēršot pašas skandas drebēšanu, lai skanējums būtu maksimāli tīrs. Pievieno cilindra formas skaļruni televizoram vai viedierīcei bez vadiem un novieto jebkur telpā, kā arī saslēdz to vienotā tīklā ar citiem Sonos skaļruņiem iespaidīgākam skaņas efektam. Intuitīvā mobilā lietotne ļauj viegli pievienot ierīces, kā arī mainīt skanējuma režīmus un skaļumu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!