Meklēt
 Varena skaņa

Uzlabo televizora skatīšanās, mūzikas klausīšanās un datorspēļu spēlēšanas pieredzi ar kompakto un jaudīgo Sonos skandu! Minimālisma stilā ieturētā ovālās formas ierīce vislabāk piestāv televizoriem ar ekrāna izmēru līdz 55 collām. 4 iebūvētie skaļruņi precīzi harmonizē augstās un vidējās frekvences, un ar īpašas tehnoloģijas palīdzību sabalansē basus, tādēļ no šīs skandas vienlīdz skaidri izskan kā dārdinoši rokkoncerti, tā filmu varoņu čukstoši dialogi. Ray ir noderīgs arī tad, kad televizors ir izslēgts, jo tajā var atskaņot no Sonos app mobilās lietotnes straumēto mūziku, podkāstus, audiogrāmatas un citu audiālo materiālu.

Sonos Ray

MODELIS: RAYG1EU1BLK

Varena skaņa

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
9.96 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
239.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
239.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.10.2023.
Apraksts

Uzlabo televizora skatīšanās, mūzikas klausīšanās un datorspēļu spēlēšanas pieredzi ar kompakto un jaudīgo Sonos skandu! Minimālisma stilā ieturētā ovālās formas ierīce vislabāk piestāv televizoriem ar ekrāna izmēru līdz 55 collām. 4 iebūvētie skaļruņi precīzi harmonizē augstās un vidējās frekvences, un ar īpašas tehnoloģijas palīdzību sabalansē basus, tādēļ no šīs skandas vienlīdz skaidri izskan kā dārdinoši rokkoncerti, tā filmu varoņu čukstoši dialogi. Ray ir noderīgs arī tad, kad televizors ir izslēgts, jo tajā var atskaņot no Sonos app mobilās lietotnes straumēto mūziku, podkāstus, audiogrāmatas un citu audiālo materiālu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!