Meklēt
 Lieliska skaņa mājās un dabā.

Izturīgais un pārvietojamais Sonos Move skaļrunis ļaus baudīt lielisku skaņu jebkur. Uzstādiet to mājas Wi-Fi tīklā un ērti pārvietojiet starp istabām vai arī izmantojiet Bluetooth savienojumu vietām, kur Wi-Fi nav pieejams. Iekārtas izskats pierāda, ka kompromiss starp elegantu dizainu un izturību nav nepieciešams - Move apvieno abus - triecieni, mitrums, putekļi, ekstrēmas temperatūras un UV starojums neradīs problēmas. Savienojiet Move ar citiem Sonos skaļruņiem un piepildiet ikvienu telpu ar kvalitatīvu skaņu, bet Sonos aplikācija un AirPlay 2 savienojums iekārtas vadību padarīs pieejamu ikvienam ģimenes loceklim.

Sonos Move

MODELIS: MOVE1EU1BLK

Lieliska skaņa mājās un dabā.

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
16.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
399.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Izturīgais un pārvietojamais Sonos Move skaļrunis ļaus baudīt lielisku skaņu jebkur. Uzstādiet to mājas Wi-Fi tīklā un ērti pārvietojiet starp istabām vai arī izmantojiet Bluetooth savienojumu vietām, kur Wi-Fi nav pieejams. Iekārtas izskats pierāda, ka kompromiss starp elegantu dizainu un izturību nav nepieciešams - Move apvieno abus - triecieni, mitrums, putekļi, ekstrēmas temperatūras un UV starojums neradīs problēmas. Savienojiet Move ar citiem Sonos skaļruņiem un piepildiet ikvienu telpu ar kvalitatīvu skaņu, bet Sonos aplikācija un AirPlay 2 savienojums iekārtas vadību padarīs pieejamu ikvienam ģimenes loceklim.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!