Meklēt
 Jauna līmeņa virtuālā realitāte

Inovatīvā PlayStation VR2 Sense tehnoloģija ienes virtuālajā realitātē neviltotas emocijas. Izmantojot nelielas vibrācijas, 3D audio tehnoloģiju un viedo izsekošanu acu kustībām galvas iekārtā, ko papildina pirkstu pieskārienu atpazīšana, taustes atgriezeniskā saite un adaptīvie aktivizētāji PS VR2 Sense vadības pultīs, tiek uzburta ārkārtīgi reālistiska un ieskaujoša spēlēšanas pieredze. Šajā virtuālajā pasaulē katra detaļa ir kā īsta – sākot no grimasēm un beidzot ar vērienīgām ainavām līdz pašam horizontam. Par to gādā divi OLED displeji ar 2000x2040 pikseļu izšķirtspēju, kas spēles attēlo 4K HDR kvalitātē ar 120 kadriem sekundē. Tie arī nodrošina plašu 110 grādu skata leņķi. Līdz ar iekārtu saņemsi virtuālās realitātes spēli Horizon Call of the Mountain.

PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain Bundle

MODELIS: 1000036277

Jauna līmeņa virtuālā realitāte

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
29.96 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
719.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
719.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Inovatīvā PlayStation VR2 Sense tehnoloģija ienes virtuālajā realitātē neviltotas emocijas. Izmantojot nelielas vibrācijas, 3D audio tehnoloģiju un viedo izsekošanu acu kustībām galvas iekārtā, ko papildina pirkstu pieskārienu atpazīšana, taustes atgriezeniskā saite un adaptīvie aktivizētāji PS VR2 Sense vadības pultīs, tiek uzburta ārkārtīgi reālistiska un ieskaujoša spēlēšanas pieredze. Šajā virtuālajā pasaulē katra detaļa ir kā īsta – sākot no grimasēm un beidzot ar vērienīgām ainavām līdz pašam horizontam. Par to gādā divi OLED displeji ar 2000x2040 pikseļu izšķirtspēju, kas spēles attēlo 4K HDR kvalitātē ar 120 kadriem sekundē. Tie arī nodrošina plašu 110 grādu skata leņķi. Līdz ar iekārtu saņemsi virtuālās realitātes spēli Horizon Call of the Mountain.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!