Meklēt
 Izjūti īstus basus!

JBL Pure Bass tehnoloģijas piepilda pasaules slavenākās koncertzāles ar jaudīgu skanējumu, un priecēs arī Tevi caur kvalitatīvajām, ērtajām bezvadu austiņām Tune 520BT. Tās liek lietā Bluetooth 5.3 savienojumu, lai no atskaņotāja līdz ausīm nogādātu augstvērtīgu, tīru un dzīvīgu mūziku. Ielādē viedierīcē JBL Headphones lietotni, pielāgo skanējumu savai gaumei un baudi to cauru dienu. Vai pat trīs dienas. Kompaktās austiņas ar vienu uzlādi darbojas līdz 57 stundām, pie tam ātrās uzlādes tehnoloģija ļauj 3 stundu darbam nepieciešamo elektrības daudzumu ielādēt 5 minūtēs. Vari caur mīkstajām, komfortablajām Tune 520BT atbildēt arī uz telefonazvaniem un pieregulēt skaļumu, pieskaroties pogām uz ierīces virsmas.

JBL Tune 520BT On-Ear

MODELIS: JBLT520BTBLKEU

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Izjūti īstus basus!

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
2.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
59.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
59.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

JBL Pure Bass tehnoloģijas piepilda pasaules slavenākās koncertzāles ar jaudīgu skanējumu, un priecēs arī Tevi caur kvalitatīvajām, ērtajām bezvadu austiņām Tune 520BT. Tās liek lietā Bluetooth 5.3 savienojumu, lai no atskaņotāja līdz ausīm nogādātu augstvērtīgu, tīru un dzīvīgu mūziku. Ielādē viedierīcē JBL Headphones lietotni, pielāgo skanējumu savai gaumei un baudi to cauru dienu. Vai pat trīs dienas. Kompaktās austiņas ar vienu uzlādi darbojas līdz 57 stundām, pie tam ātrās uzlādes tehnoloģija ļauj 3 stundu darbam nepieciešamo elektrības daudzumu ielādēt 5 minūtēs. Vari caur mīkstajām, komfortablajām Tune 520BT atbildēt arī uz telefonazvaniem un pieregulēt skaļumu, pieskaroties pogām uz ierīces virsmas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!