Meklēt
 Paķer un ej!

Gribi klausīties augstvērtīgo JBL Pro Sound skanējumu kompaktā, aktīvam dzīvesveidam parocīgā ierīcē? Tad Go 3 ir pareizā izvēle. Miniatūrā skanda rībina šāda izmēra skaļruņiem netipiski izteiksmīgus basus un dzīvīgi izspēlē dažādu žanru mūziku. Turklāt tā izskatās tikpat labi kā skan, un ir pieejama dažādās interesantās krāsās. Ņem to līdzi uz pludmali, baseinu, dārzu vai biroju. Izmanto sportojot vai ejot pārgājienos. Atbilstība IP67 ūdens un putekļu noturības standartam ļauj to izmantot jebkurā vietā un jebkādos laika apstākļos. Sapāro to ar viedtālruni caur Bluetooth signālu un klausies iemīļoto mūziku līdz 5 stundām ar vienu uzlādi.

JBL Go 3 Wireless

MODELIS: JBLGO3BLK

Paķer un ej!

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
1.84 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
44.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
44.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Gribi klausīties augstvērtīgo JBL Pro Sound skanējumu kompaktā, aktīvam dzīvesveidam parocīgā ierīcē? Tad Go 3 ir pareizā izvēle. Miniatūrā skanda rībina šāda izmēra skaļruņiem netipiski izteiksmīgus basus un dzīvīgi izspēlē dažādu žanru mūziku. Turklāt tā izskatās tikpat labi kā skan, un ir pieejama dažādās interesantās krāsās. Ņem to līdzi uz pludmali, baseinu, dārzu vai biroju. Izmanto sportojot vai ejot pārgājienos. Atbilstība IP67 ūdens un putekļu noturības standartam ļauj to izmantot jebkurā vietā un jebkādos laika apstākļos. Sapāro to ar viedtālruni caur Bluetooth signālu un klausies iemīļoto mūziku līdz 5 stundām ar vienu uzlādi.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!