Meklēt
 Patiesi telpiska skaņa

Gaidāms filmu vakars? Varbūt sporta spēles skatīšanās draugu lokā? JBL skaņas sistēma Bar 800 ir gatava itin visam. Tā ļaus Tev iepazīt jaunus skaņas augstumus ar 720 W kopējo izejas jaudu un aizraujošiem basiem no 10 collu zemfrekvences skaļruņa. JBL Bar 800 ar Dolby Atmos ietver divus augšup vērstus skaļruņus, kā arī noņemamus, ar akumulatoru darbināmus telpiskās skaņas skaļruņus. Visi kopā tie veido iespaidīgu 3D kino pieredzi bez papildu kabeļu pievienošanas. Piedevām šī skaņas sistēma rūpējas par skaidriem dialogiem, izmantojot PureVoice tehnoloģiju. Izmantojot AirPlay, Alexa Multi-Room Music un Chromecast, Tev ir vairāk nekā 300 vienkāršas mūzikas straumēšanas servisu iespējas. Savukārt iestatījumus vari mainīt JBL One mobilajā lietotnē.

JBL BAR 800

MODELIS: JBLBAR800PROBLKEP

Patiesi telpiska skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
41.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
999.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
999.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.10.2023.
Apraksts

Gaidāms filmu vakars? Varbūt sporta spēles skatīšanās draugu lokā? JBL skaņas sistēma Bar 800 ir gatava itin visam. Tā ļaus Tev iepazīt jaunus skaņas augstumus ar 720 W kopējo izejas jaudu un aizraujošiem basiem no 10 collu zemfrekvences skaļruņa. JBL Bar 800 ar Dolby Atmos ietver divus augšup vērstus skaļruņus, kā arī noņemamus, ar akumulatoru darbināmus telpiskās skaņas skaļruņus. Visi kopā tie veido iespaidīgu 3D kino pieredzi bez papildu kabeļu pievienošanas. Piedevām šī skaņas sistēma rūpējas par skaidriem dialogiem, izmantojot PureVoice tehnoloģiju. Izmantojot AirPlay, Alexa Multi-Room Music un Chromecast, Tev ir vairāk nekā 300 vienkāršas mūzikas straumēšanas servisu iespējas. Savukārt iestatījumus vari mainīt JBL One mobilajā lietotnē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!