Meklēt
 Vareni skaņas efekti

Pateicoties 590 vatu sistēmas kopējai jaudai, JBL Bar 500 pārvērš Tavas filmas, mūziku un spēles ieskaujošā skaņas pieredzē. Ar MultiBeam un Dolby Atmos telpiskās skaņas risinājumiem tā burtiski atdzīvina audiovizuālo saturu, liekot skaņai izskanēt no visnegaidītākajām vietām istabā. Tikmēr PureVoice tehnoloģija optimizē balss skaidrību, lai Tu nekad nepalaistu garām nevienu vārdu, un papildu atmosfēru piešķir bezvadu 10 collu zemfrekvences skaļrunis. Izmantojot AirPlay, Alexa Multi-Room Music un Chromecast, Tev ir vairāk nekā 300 vienkāršas mūzikas straumēšanas servisu iespējas. Savukārt iestatījumus vari mainīt JBL One mobilajā lietotnē.

JBL BAR 500

MODELIS: JBLBAR500PROBLKEP

Vareni skaņas efekti

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
29.13 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
699.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
699.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.10.2023.
Apraksts

Pateicoties 590 vatu sistēmas kopējai jaudai, JBL Bar 500 pārvērš Tavas filmas, mūziku un spēles ieskaujošā skaņas pieredzē. Ar MultiBeam un Dolby Atmos telpiskās skaņas risinājumiem tā burtiski atdzīvina audiovizuālo saturu, liekot skaņai izskanēt no visnegaidītākajām vietām istabā. Tikmēr PureVoice tehnoloģija optimizē balss skaidrību, lai Tu nekad nepalaistu garām nevienu vārdu, un papildu atmosfēru piešķir bezvadu 10 collu zemfrekvences skaļrunis. Izmantojot AirPlay, Alexa Multi-Room Music un Chromecast, Tev ir vairāk nekā 300 vienkāršas mūzikas straumēšanas servisu iespējas. Savukārt iestatījumus vari mainīt JBL One mobilajā lietotnē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!