Meklēt
 Piepildi telpu ar jaudīgu skanējumu

JBL Bar 2.1 Deep Bass audio sistēma pārvērtīs Tavu dzīvojamo istabu kinoteātrī vai stadionā. Kompaktā skaņas josla komplektā ar zemfrekvences skaļruni nodrošina vērā ņemamu 300 vatu jaudu. Pievieno skaņas joslu savam televizoram tikai ar vienu optisko vai HDMI kabeli vai straumē mūziku no tālruņa, izmantojot iebūvēto Bluetooth savienojumu. Dolby Digital un JBL Surround Sound nodrošina īstu kino pieredzi Tavās mājās, padarot visu, ko skaties vai klausies, patiesi episku un aizraujošu.

JBL BAR 2.1

MODELIS: JBLBAR21DBM2BLKEP

Piepildi telpu ar jaudīgu skanējumu

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
16.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
399.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.10.2023.
Apraksts

JBL Bar 2.1 Deep Bass audio sistēma pārvērtīs Tavu dzīvojamo istabu kinoteātrī vai stadionā. Kompaktā skaņas josla komplektā ar zemfrekvences skaļruni nodrošina vērā ņemamu 300 vatu jaudu. Pievieno skaņas joslu savam televizoram tikai ar vienu optisko vai HDMI kabeli vai straumē mūziku no tālruņa, izmantojot iebūvēto Bluetooth savienojumu. Dolby Digital un JBL Surround Sound nodrošina īstu kino pieredzi Tavās mājās, padarot visu, ko skaties vai klausies, patiesi episku un aizraujošu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!