Meklēt
 Lai skaņa Tevi ieskauj!

Gremdējies aizraujošā filmā, jūsmo par svarīgu sporta maču vai dejo savā viesistabā iecienīto mūziķu koncertā. Lai ko Tu darītu, kompaktā, jaudīgā un ērti lietojamā JBL skaņas josla Bar 2.0 All-in-One profesionālu skanējumu nodrošina ar vienu vienīgu HDMI ARC vai optisko kabeli. Iebūvētais Bluetooth savienojums nozīmē, ka vari viegli straumēt mūziku no viedtālruņa vai planšetdatora. Dolby Digital, JBL Surround Sound un viedais skaņas režīms nodrošina neticamu ieskaujošu pieredzi un pamatīgus basus ik reizi, neatkarīgi no satura veida.

JBL BAR 2.0

MODELIS: JBLBAR20AIOM2BLKEP

Lai skaņa Tevi ieskauj!

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
8.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
199.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
199.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.10.2023.
Apraksts

Gremdējies aizraujošā filmā, jūsmo par svarīgu sporta maču vai dejo savā viesistabā iecienīto mūziķu koncertā. Lai ko Tu darītu, kompaktā, jaudīgā un ērti lietojamā JBL skaņas josla Bar 2.0 All-in-One profesionālu skanējumu nodrošina ar vienu vienīgu HDMI ARC vai optisko kabeli. Iebūvētais Bluetooth savienojums nozīmē, ka vari viegli straumēt mūziku no viedtālruņa vai planšetdatora. Dolby Digital, JBL Surround Sound un viedais skaņas režīms nodrošina neticamu ieskaujošu pieredzi un pamatīgus basus ik reizi, neatkarīgi no satura veida.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!