Meklēt
 Augstākās klases ieskaujoša skaņa

Iespējams, Tu vēl nekad neesi dzirdējis tādu skaņu, kādu spēj radīt JBL skaņas sistēma Bar 1300. Centrālajā skaņas joslā ir seši augšup vērsti skaļruņi ar MultiBeam risinājuma atbalstu - četri galvenajā modulī un divi noņemamajos, ar akumulatoru darbināmos telpiskās skaņas skaļruņos. Tie kopā nodrošina masīvu Dolby Atmos un DTS:X 3D telpisko skaņu tā, lai Tu vienmēr būtu tās centrā. 1170 W kopējā izejas jauda un saviļņojošie basi no 10 collu zemfrekvences skaļruņa ir vairāk nekā pietiekami, lai drebinātu istabu. Tomēr Tu nekad nepalaidīsi garām nevienu vārdu, jo PureVoice tehnoloģija rūpējas, lai dialogs ir skaidrs pat tad, ja citas skaņas ir skaļākas. Ja vēlies baudīt iecienītākās melodijas, izmanto AirPlay, Alexa Multiroom Music (MRM) vai Chromecast. Tie sniedz piekļuvi vairāk nekā 300 mūzikas straumēšanas servisiem. Pie tam vari paņemt vienu no noņemamajiem skaļruņiem, caur Bluetooth savienot to ar viedierīci un izmantot kā mazu skaļruni citā telpā vai ārā.

JBL BAR 1300

MODELIS: JBLBAR1300BLKEP

Augstākās klases ieskaujoša skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
56.22 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
1499.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1499.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.10.2023.
Apraksts

Iespējams, Tu vēl nekad neesi dzirdējis tādu skaņu, kādu spēj radīt JBL skaņas sistēma Bar 1300. Centrālajā skaņas joslā ir seši augšup vērsti skaļruņi ar MultiBeam risinājuma atbalstu - četri galvenajā modulī un divi noņemamajos, ar akumulatoru darbināmos telpiskās skaņas skaļruņos. Tie kopā nodrošina masīvu Dolby Atmos un DTS:X 3D telpisko skaņu tā, lai Tu vienmēr būtu tās centrā. 1170 W kopējā izejas jauda un saviļņojošie basi no 10 collu zemfrekvences skaļruņa ir vairāk nekā pietiekami, lai drebinātu istabu. Tomēr Tu nekad nepalaidīsi garām nevienu vārdu, jo PureVoice tehnoloģija rūpējas, lai dialogs ir skaidrs pat tad, ja citas skaņas ir skaļākas. Ja vēlies baudīt iecienītākās melodijas, izmanto AirPlay, Alexa Multiroom Music (MRM) vai Chromecast. Tie sniedz piekļuvi vairāk nekā 300 mūzikas straumēšanas servisiem. Pie tam vari paņemt vienu no noņemamajiem skaļruņiem, caur Bluetooth savienot to ar viedierīci un izmantot kā mazu skaļruni citā telpā vai ārā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!