Meklēt
 Tehnoloģiju un dizaina virsotne

Viedpulkstenis Watch Ultimate veidots tā, lai varētu pavadīt Tevi visos piedzīvojumos. Izturīgs un vieds. Gatavs sasniegt jaunas virsotnes un iegremdēties dziļāk dzelmē. Robustais korpuss veidots no metāla sakausējuma, kura pamatā ir pret nodilumu un koroziju ļoti noturīgais ķīmiskais elements cirkonijs. Tas ir 2,5 reizes cietāks par nerūsējošu tēraudu, taču vienlaikus par 17,4% vieglāks. Izturīgais korpuss spēj tikt galā ar 10 ATM spiedienu, tādēļ ar šo pulksteni uz rokas vari ienirt pat 100 metru dziļumā. Šī iemesla dēļ jau ierastos Huawei viedpulksteņu sporta režīmus papildinājuši jauni – ar niršanu saistīti, kā arī ekspedīcijas režīms ar uzlabotu pozicionēšanas precizitāti un īpašu ekrāna izgaismojumu tumšiem apstākļiem. Watch Ultimate mēra svarīgākos ķermeņa parametrus, veic elektrokardiogrammas pierakstu un brīdina par artēriju stīvumu. No tā arī var piezvanīt, runāt un saņemt ziņojumus, ja pulkstenis ir savienots ar viedtelefonu. Ar vienu uzlādi ierīce darbojas līdz 14 dienām, un akumulatora uzpildīšana aizņem tikai vienu stundu. 

Huawei Watch Ultimate

MODELIS: Colombo-B19/55020AGF

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Tehnoloģiju un dizaina virsotne

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
33.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
799.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
799.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
9.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 70.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Viedpulkstenis Watch Ultimate veidots tā, lai varētu pavadīt Tevi visos piedzīvojumos. Izturīgs un vieds. Gatavs sasniegt jaunas virsotnes un iegremdēties dziļāk dzelmē. Robustais korpuss veidots no metāla sakausējuma, kura pamatā ir pret nodilumu un koroziju ļoti noturīgais ķīmiskais elements cirkonijs. Tas ir 2,5 reizes cietāks par nerūsējošu tēraudu, taču vienlaikus par 17,4% vieglāks. Izturīgais korpuss spēj tikt galā ar 10 ATM spiedienu, tādēļ ar šo pulksteni uz rokas vari ienirt pat 100 metru dziļumā. Šī iemesla dēļ jau ierastos Huawei viedpulksteņu sporta režīmus papildinājuši jauni – ar niršanu saistīti, kā arī ekspedīcijas režīms ar uzlabotu pozicionēšanas precizitāti un īpašu ekrāna izgaismojumu tumšiem apstākļiem. Watch Ultimate mēra svarīgākos ķermeņa parametrus, veic elektrokardiogrammas pierakstu un brīdina par artēriju stīvumu. No tā arī var piezvanīt, runāt un saņemt ziņojumus, ja pulkstenis ir savienots ar viedtelefonu. Ar vienu uzlādi ierīce darbojas līdz 14 dienām, un akumulatora uzpildīšana aizņem tikai vienu stundu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!