Meklēt
 Lielāks, vieglāks, viedāks

Gaisīgā Huawei viedā aproce ir tik tikko sajūtama uz plaukstas locītavas, taču ļoti labi pamanāma. 8,99 milimetrus plānā, tikai 14 gramus vieglā ierīce aprīkota ar košu, krāsainu AMOLED skārienekrānu, ko ieskauj pavisam šauras apmales, tādēļ 1,47 collu displejā vari labi saskatīt daudzveidīgos veselības un fizisko aktivitāšu mērījumu rādījumus. Par tiem gādā atzinību guvušās Huawei tehnoloģijas - TruSeen 5.0 mēra pulsu un skābekļa piesātinājumu asinīs, TruRelax pārziņā ir stresa uzraudzība un TruSport atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidus. Piedevām aproci var vienkārši personalizēt ar 10 tūkstošiem digitālajā veikalā iegūstamajām darbvirsmām un viegli nomaināmām siksniņām. Band 8 ar vienu uzlādi darbojas līdz 14 dienām, un baterijas uzpildīšana aizņem tikai 45 minūtes.  

Huawei Band 8

MODELIS: Ahsoka-B19/55020AMP

Lielāks, vieglāks, viedāks

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
2.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
59.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
59.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Gaisīgā Huawei viedā aproce ir tik tikko sajūtama uz plaukstas locītavas, taču ļoti labi pamanāma. 8,99 milimetrus plānā, tikai 14 gramus vieglā ierīce aprīkota ar košu, krāsainu AMOLED skārienekrānu, ko ieskauj pavisam šauras apmales, tādēļ 1,47 collu displejā vari labi saskatīt daudzveidīgos veselības un fizisko aktivitāšu mērījumu rādījumus. Par tiem gādā atzinību guvušās Huawei tehnoloģijas - TruSeen 5.0 mēra pulsu un skābekļa piesātinājumu asinīs, TruRelax pārziņā ir stresa uzraudzība un TruSport atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidus. Piedevām aproci var vienkārši personalizēt ar 10 tūkstošiem digitālajā veikalā iegūstamajām darbvirsmām un viegli nomaināmām siksniņām. Band 8 ar vienu uzlādi darbojas līdz 14 dienām, un baterijas uzpildīšana aizņem tikai 45 minūtes.  Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!