Meklēt
 Ar saules spēku

Populārā Garmin sporta pulksteņa Fēnix 7 sērija Pro ir paredzēta īsteniem piedzīvojumu meklētājiem, dēkaiņiem un sevis izaicinātājiem. Pateicoties Power Glass saules enerģijas uzlādes lēcai, viedā ierīce ar vienu uzlādi spēj darboties pat 22 dienas no vietas viedpulksteņa režīmā vai 73 stundas GPS režīmā. Fēnix 7 Pro aprīkots ar 47 mm krāsainu skārienekrānu un izturīgu, ar šķiedrām stiegrotu polimērkompozīta korpusu tērauda ietvarā. Tas ir testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību. Kā ierasts, pulkstenis ir piesātināts ar mērīšanas rīkiem. Tas pat izvērtē lietotāja spēju skriet kalnā, vispārējo izturību un ķermeņa enerģijas līmeni. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu.  

Garmin Fenix 7 Pro Solar

MODELIS: 010-02777-01

Ar saules spēku

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
35.38 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
849.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
849.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
11.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Populārā Garmin sporta pulksteņa Fēnix 7 sērija Pro ir paredzēta īsteniem piedzīvojumu meklētājiem, dēkaiņiem un sevis izaicinātājiem. Pateicoties Power Glass saules enerģijas uzlādes lēcai, viedā ierīce ar vienu uzlādi spēj darboties pat 22 dienas no vietas viedpulksteņa režīmā vai 73 stundas GPS režīmā. Fēnix 7 Pro aprīkots ar 47 mm krāsainu skārienekrānu un izturīgu, ar šķiedrām stiegrotu polimērkompozīta korpusu tērauda ietvarā. Tas ir testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību. Kā ierasts, pulkstenis ir piesātināts ar mērīšanas rīkiem. Tas pat izvērtē lietotāja spēju skriet kalnā, vispārējo izturību un ķermeņa enerģijas līmeni. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu.  Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!