Meklēt
 Ar saules spēku

Populārā Garmin sporta pulksteņa Fēnix 7 sērija Pro ir paredzēta īsteniem piedzīvojumu meklētājiem, dēkaiņiem un sevis izaicinātājiem. Pateicoties Power Glass saules enerģijas uzlādes lēcai, viedā ierīce ar vienu uzlādi spēj darboties pat divas nedēļas no vietas viedpulksteņa režīmā vai 46 stundas GPS režīmā. Sērijas mazākā ierīce Fēnix 7S Pro ar 42 mm krāsainu skārienekrānu un izturīgu, ar šķiedrām stiegrotu polimērkompozīta korpusu tērauda ietvarā izcili labi jūtas uz mazākām rokām, arī uz drosmīgu dāmu plaukstas locītavām. Kā ierasts, pulkstenis ir piesātināts ar mērīšanas rīkiem. Tas pat izvērtē lietotāja spēju skriet kalnā, vispārējo izturību un ķermeņa enerģijas līmeni. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu.  

Garmin Fenix 7S Pro Solar

MODELIS: 010-02776-01

Ar saules spēku

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
35.38 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
849.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
849.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
11.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Populārā Garmin sporta pulksteņa Fēnix 7 sērija Pro ir paredzēta īsteniem piedzīvojumu meklētājiem, dēkaiņiem un sevis izaicinātājiem. Pateicoties Power Glass saules enerģijas uzlādes lēcai, viedā ierīce ar vienu uzlādi spēj darboties pat divas nedēļas no vietas viedpulksteņa režīmā vai 46 stundas GPS režīmā. Sērijas mazākā ierīce Fēnix 7S Pro ar 42 mm krāsainu skārienekrānu un izturīgu, ar šķiedrām stiegrotu polimērkompozīta korpusu tērauda ietvarā izcili labi jūtas uz mazākām rokām, arī uz drosmīgu dāmu plaukstas locītavām. Kā ierasts, pulkstenis ir piesātināts ar mērīšanas rīkiem. Tas pat izvērtē lietotāja spēju skriet kalnā, vispārējo izturību un ķermeņa enerģijas līmeni. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu.  Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!