Meklēt
 Dati jaunā gaismā

Lieliskais Garmin sporta pulkstenis Pro versijā kļuvis vēl iekārojamāks, jo ieguvis košu, krāsainu AMOLED ekrānu. Tas pieejams trīs dažādos izmēros – 42mm, 47mm un 51 mm, un sniedz ieskatu visdažādāko mērījumu rezultātos un spēju izvērtējumos. Sākot ar veselības un labsajūtas mērījumiem cauru diennakti, un beidzot ar vispārējo izturības pakāpi un ķermeņa enerģijas līmeni. Garmin Couch funkcija sagatavo pielāgotus bezmaksas treniņus dažādu distanču skrējējiem, bet PacePro tehnoloģija palīdz izplānot sacensības, izmantojot GPS datos balstītus tempa norādījumus izvēlētajam maršrutam. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu. 

Garmin EPIX Pro Gen 2

MODELIS: 010-02802-01

Dati jaunā gaismā

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
39.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
949.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
949.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
11.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Lieliskais Garmin sporta pulkstenis Pro versijā kļuvis vēl iekārojamāks, jo ieguvis košu, krāsainu AMOLED ekrānu. Tas pieejams trīs dažādos izmēros – 42mm, 47mm un 51 mm, un sniedz ieskatu visdažādāko mērījumu rezultātos un spēju izvērtējumos. Sākot ar veselības un labsajūtas mērījumiem cauru diennakti, un beidzot ar vispārējo izturības pakāpi un ķermeņa enerģijas līmeni. Garmin Couch funkcija sagatavo pielāgotus bezmaksas treniņus dažādu distanču skrējējiem, bet PacePro tehnoloģija palīdz izplānot sacensības, izmantojot GPS datos balstītus tempa norādījumus izvēlētajam maršrutam. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!