Meklēt
 Notver svarīgāko!

Mazais un neuzkrītošais videoreģistrators Garmin Dash Cam Mini 2 ar 140 grādu lēcu un Garmin Clarity HDR optiku ir tieši tas, kas mašīnā nepieciešams! Tas sniedz iespēju ierakstīt skaidru un detalizētu video jebkurā diennakts laikā. Turklāt augstā Full HD izšķirtspējā. Skatu neaizsedzošajā konstrukcijā iekļautas arī divas strāvas kabeļa uzstādīšanas iespējas – uz augšu vai uz leju, tādējādi nodrošinot ar kārtīgu un neuzkrītošu ierīces uzstādīšanu. Lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības, nav pat jānoņem rokas no stūres – paveic to ar balss komandu! Ja Mini 2 konstatē negadījumu, tas automātiski saglabā tieši pirms avārijas, tās laikā un pēc tās ierakstīto video, lai Tavā rīcībā būtu pilns incidenta ieraksts.

Garmin Dash Cam Mini 2

MODELIS: 010-02504-10

Notver svarīgāko!

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
5.38 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
129.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.10.2021.
Apraksts

Mazais un neuzkrītošais videoreģistrators Garmin Dash Cam Mini 2 ar 140 grādu lēcu un Garmin Clarity HDR optiku ir tieši tas, kas mašīnā nepieciešams! Tas sniedz iespēju ierakstīt skaidru un detalizētu video jebkurā diennakts laikā. Turklāt augstā Full HD izšķirtspējā. Skatu neaizsedzošajā konstrukcijā iekļautas arī divas strāvas kabeļa uzstādīšanas iespējas – uz augšu vai uz leju, tādējādi nodrošinot ar kārtīgu un neuzkrītošu ierīces uzstādīšanu. Lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības, nav pat jānoņem rokas no stūres – paveic to ar balss komandu! Ja Mini 2 konstatē negadījumu, tas automātiski saglabā tieši pirms avārijas, tās laikā un pēc tās ierakstīto video, lai Tavā rīcībā būtu pilns incidenta ieraksts.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!