Meklēt
 Ar 180 grādu redzeslauku

Kompaktais un neuzkrītošais mašīnā novietojamais videoreģistrators izceļas ar ļoti plašu redzamības lauku, kas aptver 180 grādu leņķi. Turklāt viss notiekošais tiek ierakstīts ļoti augstā 1440 pikseļu izšķirtspējā. Iebūvētais GPS uztvērējs precīzi fiksē notikuma vietu un laiku, savukārt 2 collu LCD ekrānā uzreiz var noskatīties un parādīt ierakstīto materiālu. Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video un dara to arī stāvēšanai novietotas automašīnas režīmā. Tas uzrauga priekšā notiekošo arī tad, kad neesi klāt, un nosūta brīdinājumu par negadījumu uz Garmin Drive lietotni. Lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības, nav pat jānoņem rokas no stūres – paveic to ar balss komandu! Videoreģistrators arī pilda drošības asistenta funkcijas, brīdinot par novirzīšanos no joslas, sarkano gaismu luksoforā un ātruma ierobežojuma zīmēm.

Garmin Dash Cam 67W

MODELIS: 010-02505-15

Ar 180 grādu redzeslauku

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
10.38 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
249.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
249.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.10.2023.
Apraksts

Kompaktais un neuzkrītošais mašīnā novietojamais videoreģistrators izceļas ar ļoti plašu redzamības lauku, kas aptver 180 grādu leņķi. Turklāt viss notiekošais tiek ierakstīts ļoti augstā 1440 pikseļu izšķirtspējā. Iebūvētais GPS uztvērējs precīzi fiksē notikuma vietu un laiku, savukārt 2 collu LCD ekrānā uzreiz var noskatīties un parādīt ierakstīto materiālu. Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video un dara to arī stāvēšanai novietotas automašīnas režīmā. Tas uzrauga priekšā notiekošo arī tad, kad neesi klāt, un nosūta brīdinājumu par negadījumu uz Garmin Drive lietotni. Lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības, nav pat jānoņem rokas no stūres – paveic to ar balss komandu! Videoreģistrators arī pilda drošības asistenta funkcijas, brīdinot par novirzīšanos no joslas, sarkano gaismu luksoforā un ātruma ierobežojuma zīmēm.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!