• Autorizēties
 • Meklēt
     Maza kamera lielai drošības sajūtai

  Miniatūrais videoreģistrators Garmin Dash Cam 47 ir tieši tas, kas mašīnā nepieciešams! Kompaktā izmēra dēļ tas ir neuzkrītošs, neaizsedz skatienu, taču ieraksta uz ceļa notiekošo detalizētā Full HD izšķirtspējā, turklāt plašā 140 grādu leņķī. Divi barošanas vada pievienošanas virzieni sniedz iespēju izvēlēties, kā kabelis mazāk traucēs. Iebūvētais GPS uztvērējs precīzi fiksē notikuma vietu un laiku, savukārt 2 collu LCD ekrānā vari uzreiz noskatīties un parādīt ierakstīto materiālu. Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video, tādēļ nekādas papildu darbības pēc uzstādīšanas nav jāveic. Stāvēšanai novietotas automašīnas režīms uzrauga priekšā notiekošo arī tad, kad neesi klāt, un nosūta brīdinājumu par negadījumu uz Garmin Drive lietotni, ja vien automašīnā ir aktīvs Wi-Fi savienojums. Videoreģistrators pilda arī drošības asistenta funkcijas, brīdinot par novirzīšanos no joslas, sarkano gaismu luksoforā un ātruma ierobežojuma zīmēm. Savukārt Travelapse režīms garu ceļojumu pārvērš dažu minūšu spilgtāko mirkļu izlasē.

  Garmin Dash Cam 47

  MODELIS: 010-02505-01

  Maza kamera lielai drošības sajūtai

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  7.46 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  179.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2021.
  Iekārtas apraksts

  Miniatūrais videoreģistrators Garmin Dash Cam 47 ir tieši tas, kas mašīnā nepieciešams! Kompaktā izmēra dēļ tas ir neuzkrītošs, neaizsedz skatienu, taču ieraksta uz ceļa notiekošo detalizētā Full HD izšķirtspējā, turklāt plašā 140 grādu leņķī. Divi barošanas vada pievienošanas virzieni sniedz iespēju izvēlēties, kā kabelis mazāk traucēs. Iebūvētais GPS uztvērējs precīzi fiksē notikuma vietu un laiku, savukārt 2 collu LCD ekrānā vari uzreiz noskatīties un parādīt ierakstīto materiālu. Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video, tādēļ nekādas papildu darbības pēc uzstādīšanas nav jāveic. Stāvēšanai novietotas automašīnas režīms uzrauga priekšā notiekošo arī tad, kad neesi klāt, un nosūta brīdinājumu par negadījumu uz Garmin Drive lietotni, ja vien automašīnā ir aktīvs Wi-Fi savienojums. Videoreģistrators pilda arī drošības asistenta funkcijas, brīdinot par novirzīšanos no joslas, sarkano gaismu luksoforā un ātruma ierobežojuma zīmēm. Savukārt Travelapse režīms garu ceļojumu pārvērš dažu minūšu spilgtāko mirkļu izlasē.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!