Meklēt
 Satura veidotāja komplekts

Digitālā satura veidotāju darbs tagad kļuvis vieglāks nekā jebkad. GoPro HERO11 Black Creator Edition ir apvienots viss nepieciešamais produktīvai strādāšanai – izcila kamera, kas filmē 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē vai 2.7K izšķirtspējas video ar galvu reibinošiem 240 kadriem sekundē, un HyperSmooth 5.0 attēla stabilizācijas sistēma, kas rūpējas, lai pat trakulīgāko braucienu, skrējienu vai lēcienu ieraksti būtu maksimāli gludi. Filmēšanu atvieglo parocīgs rokturis ar iebūvētu papildu bateriju, kas ar vienu uzlādi ļauj filmēt 4K izšķirtspējā 4 stundas no vietas un ko var pārvērst par trijkāji, jaudīgs LED gaismeklis, ārējais mikrofons un ietilpīga Enduro baterija. Ar šādu komplektu somā ikviena ideja ir īstenojama.

GOPRO HERO11 BLACK Creator Edition

MODELIS: CHDFB-111-EU

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Satura veidotāja komplekts

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
33.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
799.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.12.2022.
Apraksts

Digitālā satura veidotāju darbs tagad kļuvis vieglāks nekā jebkad. GoPro HERO11 Black Creator Edition ir apvienots viss nepieciešamais produktīvai strādāšanai – izcila kamera, kas filmē 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē vai 2.7K izšķirtspējas video ar galvu reibinošiem 240 kadriem sekundē, un HyperSmooth 5.0 attēla stabilizācijas sistēma, kas rūpējas, lai pat trakulīgāko braucienu, skrējienu vai lēcienu ieraksti būtu maksimāli gludi. Filmēšanu atvieglo parocīgs rokturis ar iebūvētu papildu bateriju, kas ar vienu uzlādi ļauj filmēt 4K izšķirtspējā 4 stundas no vietas un ko var pārvērst par trijkāji, jaudīgs LED gaismeklis, ārējais mikrofons un ietilpīga Enduro baterija. Ar šādu komplektu somā ikviena ideja ir īstenojama.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!