Meklēt
 Kontrolē izmaksas

Seko līdzi elektrības patēriņam reālā laikā un kontrolē to no jebkuras vietas. Ezviz viedā ligzda ļauj attālināti vadīt sadzīves tehniku, novērošanas kameras un citas ierīces mājās un birojā. Tā sagatavo detalizētus pārskatus par pievienoto ierīču patērēto enerģijas apjomu, kā arī sniedz iespēju izveidot grafiku ierīču ieslēgšanai un izslēgšanai. Sirdsmieram katras viedās ligzdas statusu var aplūkot mobilajā lietotnē un vairs neuztraukties, vai gludeklis nepalika ieslēgts. Tikai 86 gramus vieglā ierīce atbalsta 2.4 GHz Wi-Fi tīlu, Google un Amazon balss asistentus, kā arī spēj izturēt līdz pat 750 grādu karstumu. 

Ezviz T30-10B

MODELIS: CS-T30-10B-EU

Kontrolē izmaksas

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
1.05 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
25.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
25.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā piegāde no 16.06.2023.
Apraksts

Seko līdzi elektrības patēriņam reālā laikā un kontrolē to no jebkuras vietas. Ezviz viedā ligzda ļauj attālināti vadīt sadzīves tehniku, novērošanas kameras un citas ierīces mājās un birojā. Tā sagatavo detalizētus pārskatus par pievienoto ierīču patērēto enerģijas apjomu, kā arī sniedz iespēju izveidot grafiku ierīču ieslēgšanai un izslēgšanai. Sirdsmieram katras viedās ligzdas statusu var aplūkot mobilajā lietotnē un vairs neuztraukties, vai gludeklis nepalika ieslēgts. Tikai 86 gramus vieglā ierīce atbalsta 2.4 GHz Wi-Fi tīlu, Google un Amazon balss asistentus, kā arī spēj izturēt līdz pat 750 grādu karstumu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!