Meklēt
 Elektrība arī tur, kur nav kabeļu

Ar akumulatoru aprīkotām Ezviz kamerām paredzētais saules panelis palīdz pagarināt baterijas darbības laiku starp uzlādēm, apgādājot to ar tīru, videi draudzīgu enerģiju. No vienas kristāliska silīcija saules šūnas izgatavotais panelis nodrošina līdz 6,18 W jaudu. Ar to pietiek, lai saulainā dienā pilnībā «pabarotu» novērošanas kameru. Pateicoties izturīgam rāmim un nerūsējošā tērauda skrūvēm, panelis spēj izturēt skarbus laika apstākļus, arī rudenī un ziemā. To apliecina IP65 ūdensdrošības sertifikāts. Fleksiblais stiprinājums ļauj grozīt paneli 360 grādu leņķī, tādējādi pielāgojot to Saules pozīcijai dažādos gadalaikos, un komplektā iekļautais 4 metru Type-C kabelis ir pietiekami garš, lai iekārtu nebūtu jānovieto tieši blakus kamerai.

Ezviz Solar Charging Panel Version E

MODELIS: CS-CMT-Solar Panel-E

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
Laba cena
Izmanto iespēju! Patīkami samazināta cena!
Līdz akcijas beigām:

Elektrība arī tur, kur nav kabeļu

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
1.75 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
42.00 €
2.05 €/mēn. / 49 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
42.00 €**** 49.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Ar akumulatoru aprīkotām Ezviz kamerām paredzētais saules panelis palīdz pagarināt baterijas darbības laiku starp uzlādēm, apgādājot to ar tīru, videi draudzīgu enerģiju. No vienas kristāliska silīcija saules šūnas izgatavotais panelis nodrošina līdz 6,18 W jaudu. Ar to pietiek, lai saulainā dienā pilnībā «pabarotu» novērošanas kameru. Pateicoties izturīgam rāmim un nerūsējošā tērauda skrūvēm, panelis spēj izturēt skarbus laika apstākļus, arī rudenī un ziemā. To apliecina IP65 ūdensdrošības sertifikāts. Fleksiblais stiprinājums ļauj grozīt paneli 360 grādu leņķī, tādējādi pielāgojot to Saules pozīcijai dažādos gadalaikos, un komplektā iekļautais 4 metru Type-C kabelis ir pietiekami garš, lai iekārtu nebūtu jānovieto tieši blakus kamerai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!