Meklēt
 Modra acs Tavā īpašumā

Parūpēties par drošību Tavā īpašumā kļuvis vieglāk kā jebkad. Ezviz jaunākā novērošanas kamera ir viegli uzstādāma, jo tai nav nepieciešami vadi. Tā darbojas 4G mobilo sakaru tīklā, tādēļ to var uzstādīt jebkurā vietā, kur vien ir pārklājums. Kaut vai mežā, dārzā vai ganībās. Enerģiju kamera ņem no iebūvēta, uzlādējama 10400 mAh akumulatora, turklāt tai var pievienot saules paneli. Ūdensdrošā, lietošanai ziemas spelgonī un vasaras tveicē piemērotā kamera aptver 360 grādu skata leņķi, filmē 2K izšķirtspējā un nodrošina astoņkārtīgu pietuvinājumu. Tā spēj sagādāt krāsainu attēlu pat naktī 15 metru attālumā un brīdināt par nelūgtiem viesiem. Savukārt iebūvētais mikrofons un skaļrunis nodrošina divvirzienu komunikāciju caur viedtelefona lietotni. 

EZVIZ EB8 3MP LTE

MODELIS: CS-EB8-R100-1K3FL4GA

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
IESKATIES!
Pērkot šo kameru, dāvanā atmiņas karte Ezviz MicroSD 128 GB. Pilnam komplektam iegādājies arī Ezviz saules paneli!
Līdz akcijas beigām:

Modra acs Tavā īpašumā

 
IESKATIES!
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
10.71 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
257.00 €
12.46 €/mēn. / 299 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
257.00 €**** 299.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Parūpēties par drošību Tavā īpašumā kļuvis vieglāk kā jebkad. Ezviz jaunākā novērošanas kamera ir viegli uzstādāma, jo tai nav nepieciešami vadi. Tā darbojas 4G mobilo sakaru tīklā, tādēļ to var uzstādīt jebkurā vietā, kur vien ir pārklājums. Kaut vai mežā, dārzā vai ganībās. Enerģiju kamera ņem no iebūvēta, uzlādējama 10400 mAh akumulatora, turklāt tai var pievienot saules paneli. Ūdensdrošā, lietošanai ziemas spelgonī un vasaras tveicē piemērotā kamera aptver 360 grādu skata leņķi, filmē 2K izšķirtspējā un nodrošina astoņkārtīgu pietuvinājumu. Tā spēj sagādāt krāsainu attēlu pat naktī 15 metru attālumā un brīdināt par nelūgtiem viesiem. Savukārt iebūvētais mikrofons un skaļrunis nodrošina divvirzienu komunikāciju caur viedtelefona lietotni. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!