Meklēt
 Koncentrējies uz iedvesmu

DJI Mavic 3 Pro – tā ir jauna ēra attēlu veidošanā. Izveicīgais, kompaktais drons aprīkots ar trīskāršu kameru sistēmu, kurā ir trīs atsevišķi attēla sensori un trīs objektīvi ar atšķirīgu fokusa attālumu. Centrālajai 20MP 4/3 CMOS Hasselblad kamerai palīdz divas telefoto kameras – 48 MP vidēja tāluma ar 3x optisko tālummaiņu, un 12 MP ar 7x optisko un 28x hibrīda tālummaiņu. Tās kopā paver jaunas fotografēšanas perspektīvas. Ar šo dronu vari ļaut pilnu brīvību radošumam – fotografēt aizraujošas ainavas, veidot foto stāstus un radīt kinematogrāfiskus šedevrus 5.1K izšķirtspējā ar 50 kadriem sekundē. Safilmētā materiāla glabāšanai ierīcē iebūvēta 1TB SSD datu krātuve, un par ilgu lidojumu gādā ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 43 minūtēm. Komplektā iekļauta arī DJI RC tālvadības pults ar iebūvētu 5,5 collu ekrānu, kas uztur sakarus ar lidaparātu pat 8 kilometru attālumā.

Drons DJI Mavic 3 Pro (DJI RC)

MODELIS: CP.MA.00000656

Koncentrējies uz iedvesmu

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
78.72 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
2099.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
2099.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

DJI Mavic 3 Pro – tā ir jauna ēra attēlu veidošanā. Izveicīgais, kompaktais drons aprīkots ar trīskāršu kameru sistēmu, kurā ir trīs atsevišķi attēla sensori un trīs objektīvi ar atšķirīgu fokusa attālumu. Centrālajai 20MP 4/3 CMOS Hasselblad kamerai palīdz divas telefoto kameras – 48 MP vidēja tāluma ar 3x optisko tālummaiņu, un 12 MP ar 7x optisko un 28x hibrīda tālummaiņu. Tās kopā paver jaunas fotografēšanas perspektīvas. Ar šo dronu vari ļaut pilnu brīvību radošumam – fotografēt aizraujošas ainavas, veidot foto stāstus un radīt kinematogrāfiskus šedevrus 5.1K izšķirtspējā ar 50 kadriem sekundē. Safilmētā materiāla glabāšanai ierīcē iebūvēta 1TB SSD datu krātuve, un par ilgu lidojumu gādā ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 43 minūtēm. Komplektā iekļauta arī DJI RC tālvadības pults ar iebūvētu 5,5 collu ekrānu, kas uztur sakarus ar lidaparātu pat 8 kilometru attālumā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!