Meklēt
 Dzimis lidošanai

Kompakts un izveicīgs. Prasmīgi manevrē šaurās telpās. Un ārkārtīgi izturīgs, pateicoties iebūvētajiem propelleru aizsargiem. DJI drons Avata patiešām iedrošina lidot un izpētīt pasauli no augšas tā, kā vēl nekad. Augstvērtīgā kamera ar 1/1.7 collu attēla sensoru filmē 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē, veidojot tik aizraujošus un kvalitatīvus video materiālus, ka gribēsies tajos dalīties ar visiem. 155 grādu platleņķa kamera ietver kadrā gandrīz tikpat plašu lauku, kādu aptver acis, un divas attēla stabilizēšanas sistēmas - RockSteady 2.0 un HorizonSteady – gādā par nevainojami gludu ierakstu. Izturīgais lidaparāts ar vienu uzlādi gaisā pavada līdz 18 minūtēm un nebaidās no šaurām telpām. Pat ja tam sanāk ieskriet šķērslī, Avata ir konstruēts tā, lai propelleri nesalūstu. Tas atlec atpakaļ un paliek gaisā, turpinot filmēt.

Drons DJI Avata

MODELIS: CP.FP.00000062

Dzimis lidošanai

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
22.92 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
550.05 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
550.05Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Kompakts un izveicīgs. Prasmīgi manevrē šaurās telpās. Un ārkārtīgi izturīgs, pateicoties iebūvētajiem propelleru aizsargiem. DJI drons Avata patiešām iedrošina lidot un izpētīt pasauli no augšas tā, kā vēl nekad. Augstvērtīgā kamera ar 1/1.7 collu attēla sensoru filmē 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē, veidojot tik aizraujošus un kvalitatīvus video materiālus, ka gribēsies tajos dalīties ar visiem. 155 grādu platleņķa kamera ietver kadrā gandrīz tikpat plašu lauku, kādu aptver acis, un divas attēla stabilizēšanas sistēmas - RockSteady 2.0 un HorizonSteady – gādā par nevainojami gludu ierakstu. Izturīgais lidaparāts ar vienu uzlādi gaisā pavada līdz 18 minūtēm un nebaidās no šaurām telpām. Pat ja tam sanāk ieskriet šķērslī, Avata ir konstruēts tā, lai propelleri nesalūstu. Tas atlec atpakaļ un paliek gaisā, turpinot filmēt.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!