Meklēt
 Piešķir katram mirklim jēgu

Miniatūrais EVO Nano+ sērijas drons kļuvis par īstu sensāciju, ko iekāro daudzi fotografēšanas entuziasti. Aprīkots ar 1/1.28 collu CMOS attēla sensoru, tas spēj uzņemt 50MP fotogrāfijas un 4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē. PDAF+CDAF autofokusa sistēma viegli izseko līdzi kustīgiem objektiem, kamēr lielā f/1.9 diafragma palīdz veidot lieliskus attēlus vāja apgaismojuma apstākļos un samazina trokšņu līmeni fotogrāfijās. Tikai 249 gramus vieglais drons ietilpst pat platā kabatā, tādēļ var kalpot par personīgo paparaci, kas vienmēr būs līdzās. Ar vienu uzlādi tas spēj lidināties pat 28 minūtes un pārraidīt attēlu pat no 5 kilometru attāluma.

Drons Autel EVO Nano+

MODELIS: 102000862

Piešķir katram mirklim jēgu

 
Komplektācija
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
35.38 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
849.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
849.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.06.2023.
Apraksts

Miniatūrais EVO Nano+ sērijas drons kļuvis par īstu sensāciju, ko iekāro daudzi fotografēšanas entuziasti. Aprīkots ar 1/1.28 collu CMOS attēla sensoru, tas spēj uzņemt 50MP fotogrāfijas un 4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē. PDAF+CDAF autofokusa sistēma viegli izseko līdzi kustīgiem objektiem, kamēr lielā f/1.9 diafragma palīdz veidot lieliskus attēlus vāja apgaismojuma apstākļos un samazina trokšņu līmeni fotogrāfijās. Tikai 249 gramus vieglais drons ietilpst pat platā kabatā, tādēļ var kalpot par personīgo paparaci, kas vienmēr būs līdzās. Ar vienu uzlādi tas spēj lidināties pat 28 minūtes un pārraidīt attēlu pat no 5 kilometru attāluma.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!