Meklēt
 Makšķerē kā profesionālis

Jaunās paaudzes sonārs ieguvis vairākus uzlabojumus, lai Tu tiktu pie lielāka loma. Tagad tas izmanto veselas trīs frekvences, kas aptver plašāku laukumu un precīzāk parāda zivju atrašanās vietu. Platleņķa stars pārbauda teritoriju 47 grādu leņķī, vidējais veic padziļinātu izpēti 20 grādu amplitūdā un šaurais Tevis izvēlētajā makšķerēšanas vietā 7 grādu leņķī detalizēti uzrāda katru dzīvo radību pat 100 metru dziļumā. Sonārs spēj nošķirt zivis, pat ja tās peld viena centimetra attālumā viena no otras. Iebūvētais GPS uztvērējs palīdz izveidot precīzas kartes, lai nākamreiz zini, kur katrā ūdenstilpnē bijusi zivīm bagātākā vieta. Izmet sonāru no krasta kaut 100 metru attālumā, un tas turpinās raidīt precīzu signālu. Turklāt vari uz to paļauties visu dienu, jo ierīce ar vienu uzlādi darbojas līdz 9 stundām.

Deeper Smart Sonar PRO+ 2

MODELIS: DP5H10S10

Makšķerē kā profesionālis

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
12.05 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
289.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
289.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Jaunās paaudzes sonārs ieguvis vairākus uzlabojumus, lai Tu tiktu pie lielāka loma. Tagad tas izmanto veselas trīs frekvences, kas aptver plašāku laukumu un precīzāk parāda zivju atrašanās vietu. Platleņķa stars pārbauda teritoriju 47 grādu leņķī, vidējais veic padziļinātu izpēti 20 grādu amplitūdā un šaurais Tevis izvēlētajā makšķerēšanas vietā 7 grādu leņķī detalizēti uzrāda katru dzīvo radību pat 100 metru dziļumā. Sonārs spēj nošķirt zivis, pat ja tās peld viena centimetra attālumā viena no otras. Iebūvētais GPS uztvērējs palīdz izveidot precīzas kartes, lai nākamreiz zini, kur katrā ūdenstilpnē bijusi zivīm bagātākā vieta. Izmet sonāru no krasta kaut 100 metru attālumā, un tas turpinās raidīt precīzu signālu. Turklāt vari uz to paļauties visu dienu, jo ierīce ar vienu uzlādi darbojas līdz 9 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!