Meklēt
 Profesionāļa cienīgs sonārs

Vēlies izvilkt lielo lomu, nevis stundām ilgi laiskoties pie ezera? Chirp +2 Tev palīdzēs! Jaudīgais sonārs kopā ar Fish Deeper mobilo lietotni parādīs, kur ir zivis un cik tās ir lielas. Tas spēj nodalīt un attēlot ūdens iemītniekus, kas peld pat 1 cm attālumā viens no otra, kā arī aptver plašu dziļuma amplitūdu – no 15 cm zem ūdens virsmas līdz pat 100 metriem. Vari no krasta izmest sonāru līdz 100 metru attālumā, un tas turpinās raidīt precīzu signālu. Vari to piestiprināt pie laivas, kajaka vai pat SUP dēļa un noskaidrot, kad esi sasniedzis labāko makšķerēšanas vietu. Lietotne sniedz iespēju noglabāt iecienītās copes vietas un reģistrēt lomu, to nofotografējot. Ja vēlēsies pie ūdens pavadīt visu dienu, sonārs būs Tavā rīcībā, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 15 stundām.

Deeper Smart Sonar Chirp+ 2

MODELIS: DP4H10S10 / 330233 /ITGAM0997

Profesionāļa cienīgs sonārs

 
Komplektācija
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
15.80 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
379.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
379.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.06.2023.
Apraksts

Vēlies izvilkt lielo lomu, nevis stundām ilgi laiskoties pie ezera? Chirp +2 Tev palīdzēs! Jaudīgais sonārs kopā ar Fish Deeper mobilo lietotni parādīs, kur ir zivis un cik tās ir lielas. Tas spēj nodalīt un attēlot ūdens iemītniekus, kas peld pat 1 cm attālumā viens no otra, kā arī aptver plašu dziļuma amplitūdu – no 15 cm zem ūdens virsmas līdz pat 100 metriem. Vari no krasta izmest sonāru līdz 100 metru attālumā, un tas turpinās raidīt precīzu signālu. Vari to piestiprināt pie laivas, kajaka vai pat SUP dēļa un noskaidrot, kad esi sasniedzis labāko makšķerēšanas vietu. Lietotne sniedz iespēju noglabāt iecienītās copes vietas un reģistrēt lomu, to nofotografējot. Ja vēlēsies pie ūdens pavadīt visu dienu, sonārs būs Tavā rīcībā, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 15 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!