• Autorizēties
 • Meklēt
     Mācies uzvarēt

  Iedvesmojušies no ikgadējās robotu sacensības RoboMaster labākajiem piemēriem, DJI inženieri izstrādājuši izglītības robotu, kas palīdzēs atraisīt ikviena jaunā zinātnes entuziasta potenciālu. RoboMaster S1 ar īpašiem spēļu režīmiem un inteliģentajām funkcijām sniedz iespēju padziļināti apgūt matemātiku, fiziku, programmēšanu un citas zinātnes. Tas sastāv no 46 programmējamām daļām, ko var salikt gluži kā konstruktoru, un sešiem programmējamiem mākslīgā intelekta moduļiem. Ar šķēršļu atpazīšanas sensoriem un pilnpiedziņas sistēmu aprīkoto robotu var ieprogrammēt veikt dažādas darbības, izmantojot skolēniem piemēroto Scratch 3.0 vai mākslīgā intelekta jomā pielietoto Python programmēšanas valodu. Tas spēj sekot līnijai uz ceļa, pagriezties krustojumos, ar noteiktu intervālu šaut plastmasas bumbiņas vai lāzerstaru ar skaņu, atskaņot skaņas un mūziku. Mākslīgā intelekta tehnoloģijas ļauj mašīnai atpazīt žestus, skaņas un arī citus S1 robotus.

  DJI Robomaster S1

  MODELIS: ROBOMASTERS1

  Mācies uzvarēt

   
  Krāsa
  Iekārta drīzumā būs pieejama
  Ar Nomaksas līgumu
  22.88 €/mēn.*

  Pērkot uzreiz
  549.00

  Pieteikties jaunumiem

  Ja atstāsi savus kontaktus, sazināsimies ar Tevi, kad iekārta būs pieejama!

  Iekārtas apraksts

  Iedvesmojušies no ikgadējās robotu sacensības RoboMaster labākajiem piemēriem, DJI inženieri izstrādājuši izglītības robotu, kas palīdzēs atraisīt ikviena jaunā zinātnes entuziasta potenciālu. RoboMaster S1 ar īpašiem spēļu režīmiem un inteliģentajām funkcijām sniedz iespēju padziļināti apgūt matemātiku, fiziku, programmēšanu un citas zinātnes. Tas sastāv no 46 programmējamām daļām, ko var salikt gluži kā konstruktoru, un sešiem programmējamiem mākslīgā intelekta moduļiem. Ar šķēršļu atpazīšanas sensoriem un pilnpiedziņas sistēmu aprīkoto robotu var ieprogrammēt veikt dažādas darbības, izmantojot skolēniem piemēroto Scratch 3.0 vai mākslīgā intelekta jomā pielietoto Python programmēšanas valodu. Tas spēj sekot līnijai uz ceļa, pagriezties krustojumos, ar noteiktu intervālu šaut plastmasas bumbiņas vai lāzerstaru ar skaņu, atskaņot skaņas un mūziku. Mākslīgā intelekta tehnoloģijas ļauj mašīnai atpazīt žestus, skaņas un arī citus S1 robotus.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!