Meklēt
 Izklaides centra cienīga pieredze

Jaunākās paaudzes Apple TV 4K apvieno Apple TV+, Apple Music, Apple Fitness+ un Apple Arcade labākajā kvalitātē, kāda līdz šim redzēta. Un dzirdēta. A15 Bionic procesors nodrošina satura ātru ielādēšanu un spēlēm nepieciešamo skaitļošanas jaudu, savukārt Dolby Atmos tehnoloģija rūpējas par ieskaujošu skaņu skaļruņos vai austiņās. Apple TV Remote ar skārienvirsmu tagad saprot arī balss komandas, un ierīces vadību vari uzticēt pat savam iPhone. Apple TV 4K vairs nav tikai izklaides centrs, jo tam vari pievienot viedās mājas elementus un kontrolēt tos attālināti.

Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022) MN873SO/A

MODELIS: MN873SO/A

Izklaides centra cienīga pieredze

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
7.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
179.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
179.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.10.2023.
Apraksts

Jaunākās paaudzes Apple TV 4K apvieno Apple TV+, Apple Music, Apple Fitness+ un Apple Arcade labākajā kvalitātē, kāda līdz šim redzēta. Un dzirdēta. A15 Bionic procesors nodrošina satura ātru ielādēšanu un spēlēm nepieciešamo skaitļošanas jaudu, savukārt Dolby Atmos tehnoloģija rūpējas par ieskaujošu skaņu skaļruņos vai austiņās. Apple TV Remote ar skārienvirsmu tagad saprot arī balss komandas, un ierīces vadību vari uzticēt pat savam iPhone. Apple TV 4K vairs nav tikai izklaides centrs, jo tam vari pievienot viedās mājas elementus un kontrolēt tos attālināti.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!