• Autorizēties
 • Meklēt
     Lido trīsreiz ilgāk

  Fly More Kit – tā ir iespēja izmantot jauno DJI dronu Mini 3 Pro ilgāk, turklāt par izdevīgāku cenu nekā pērkot katru aksesuāru atsevišķi. Komplektā iekļautas divas viegli nomaināmas rezerves baterijas un divpusējs lādētājs, kurā var ievietot un pēc kārtas uzlādēt trīs akumulatorus, tālvadības pulti un mobilās ierīces. Ar vienu uzlādi lidaparāts var atrasties gaisā līdz pat 34 minūtēm, bet divas rezerves baterijas pagarina drona lietošanas laiku līdz vairāk nekā pusotrai stundai ar īsām baterijas nomaiņas pauzēm. Fly More Kit iekļauta arī ērta pleca soma drona un aksesuāru pārnēsāšanai, kā arī datu kabelis, rezerves propelleri un skrūves.

  Aksesuāru komplekts DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

  MODELIS: CP.MA.00000495.01

  Lido trīsreiz ilgāk

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Bezprocentu nomaksa
  7.88 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  189.00 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  189.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Fly More Kit – tā ir iespēja izmantot jauno DJI dronu Mini 3 Pro ilgāk, turklāt par izdevīgāku cenu nekā pērkot katru aksesuāru atsevišķi. Komplektā iekļautas divas viegli nomaināmas rezerves baterijas un divpusējs lādētājs, kurā var ievietot un pēc kārtas uzlādēt trīs akumulatorus, tālvadības pulti un mobilās ierīces. Ar vienu uzlādi lidaparāts var atrasties gaisā līdz pat 34 minūtēm, bet divas rezerves baterijas pagarina drona lietošanas laiku līdz vairāk nekā pusotrai stundai ar īsām baterijas nomaiņas pauzēm. Fly More Kit iekļauta arī ērta pleca soma drona un aksesuāru pārnēsāšanai, kā arī datu kabelis, rezerves propelleri un skrūves.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!