Meklēt
 Jauns augstas izšķirtspējas etalons

Produktīvs, precīzs, jaudīgs. Samsung ViewFinity monitors nodrošina inovatīvu pieredzi, kas palīdzēs atraisīt biznesa profesionāļu, satura veidotāju un grafisko dizaineru potenciālu, izmantojot tehnoloģiju, kas atdzīvinās jebkuru vīziju. Pateicoties Ultra HD izšķirtspējai, katru detaļu redzēsi skaidrāk un dziļāk. 32 collu plašums sniedz papildu vietu, lai Tu varētu darboties ar vairākiem rīkiem un lietotnēm vienlaikus, sadalot ekrānu divās vienādās daļās vai izveidojot attēlu attēlā. IPS panelis gādā par plašu 178° skata leņķi un kristāldzidru krāsu kvalitāti. Tas spēj attēlot 98% no DCI-P3 krāsu paletes. Savienojumam ar datoru pietiek ar vienu USB Type-C kabeli, kas vienlaikus uzlādē skaitļotāju ar 90W jaudu.

Samsung S80PB 32" UHD Premium Business Monitor

MODELIS: LS32B800PXUXEN

Jauns augstas izšķirtspējas etalons

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
27.05 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
649.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
649.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Produktīvs, precīzs, jaudīgs. Samsung ViewFinity monitors nodrošina inovatīvu pieredzi, kas palīdzēs atraisīt biznesa profesionāļu, satura veidotāju un grafisko dizaineru potenciālu, izmantojot tehnoloģiju, kas atdzīvinās jebkuru vīziju. Pateicoties Ultra HD izšķirtspējai, katru detaļu redzēsi skaidrāk un dziļāk. 32 collu plašums sniedz papildu vietu, lai Tu varētu darboties ar vairākiem rīkiem un lietotnēm vienlaikus, sadalot ekrānu divās vienādās daļās vai izveidojot attēlu attēlā. IPS panelis gādā par plašu 178° skata leņķi un kristāldzidru krāsu kvalitāti. Tas spēj attēlot 98% no DCI-P3 krāsu paletes. Savienojumam ar datoru pietiek ar vienu USB Type-C kabeli, kas vienlaikus uzlādē skaitļotāju ar 90W jaudu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!