Meklēt
 Vēl ātrāks internets

Piešķir mājas bezvadu tīklam papildu jaudu! 6. paaudzes hAP ax² maršrutētājā ir viss modernam interneta piekļuves punktam nepieciešamais un tas pilnībā atbilst 99% mājsaimniecību vajadzībām. Bezvadu signāls tagad ir spēcīgāks nekā jebkad iepriekš un datu pārraides ātrums ir ātrāks nekā iecienītajā iepriekšējās paaudzes iekārtā. 5GHz frekvencē ātrums pieaudzis par 40%, bet 2.4 GHz – pat par 90%. Modernais četru kodolu procesors zibenīgi apstrādā ugunsmūra iestatījumus un veic datu šifrēšanu, tādēļ šos procesus ikdienas lietošanā pat neizjutīsi. Jutīsi vien ātrāku, stabilāku un drošāku interneta pieslēgumu.

MikroTik hAP ax²

MODELIS: C52iG-5HaxD2HaxD-TC

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Vēl ātrāks internets

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
4.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
109.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
109.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Piešķir mājas bezvadu tīklam papildu jaudu! 6. paaudzes hAP ax² maršrutētājā ir viss modernam interneta piekļuves punktam nepieciešamais un tas pilnībā atbilst 99% mājsaimniecību vajadzībām. Bezvadu signāls tagad ir spēcīgāks nekā jebkad iepriekš un datu pārraides ātrums ir ātrāks nekā iecienītajā iepriekšējās paaudzes iekārtā. 5GHz frekvencē ātrums pieaudzis par 40%, bet 2.4 GHz – pat par 90%. Modernais četru kodolu procesors zibenīgi apstrādā ugunsmūra iestatījumus un veic datu šifrēšanu, tādēļ šos procesus ikdienas lietošanā pat neizjutīsi. Jutīsi vien ātrāku, stabilāku un drošāku interneta pieslēgumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!