• Autorizēties
 • Meklēt
     Gigabita ātrums bez kabeļiem

  Iepazīsties ar revolucionāro Wireless Wire! Tas uztur optiskā kabeļa cienīgu datu pārraides ātrumu un savienojuma stabilitāti bez kabeļiem. Pavēršot abas ierīces vienu pret otru, tās izveido point-to-point bezvadu savienojumu starp komplektā iekļautajām antenām. MikroTik Wireless Wire noder gadījumos, kad vienā ēkā ir rūteris ar interneta pieslēgumu, bet blakus ēkā tikai WiFi rūteris. MikroTik Wireless Wire antenas nodrošinās datu plūsmu starp abiem rūteriem, lai vienlīdz labs interneta pārklājums būtu abās ēkās. Iekārtas izveido pat 200 metru garu nošifrētu 60 GHz bezvadu kanālu, kam netraucē citi signāli un pat logu stikli! Abas ierīces jau ir savienotas un gatavas lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no kastes. Komplektā iekļauts arī viss nepieciešamais raidītāja piestiprināšanai pie sienas, kārts, kā arī divi statīvi izmantošanai telpās. 

  MikroTik Wireless Wire

  MODELIS: RBwAPG-60adkit

  Gigabita ātrums bez kabeļiem

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  7.05 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  169.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Iepazīsties ar revolucionāro Wireless Wire! Tas uztur optiskā kabeļa cienīgu datu pārraides ātrumu un savienojuma stabilitāti bez kabeļiem. Pavēršot abas ierīces vienu pret otru, tās izveido point-to-point bezvadu savienojumu starp komplektā iekļautajām antenām. MikroTik Wireless Wire noder gadījumos, kad vienā ēkā ir rūteris ar interneta pieslēgumu, bet blakus ēkā tikai WiFi rūteris. MikroTik Wireless Wire antenas nodrošinās datu plūsmu starp abiem rūteriem, lai vienlīdz labs interneta pārklājums būtu abās ēkās. Iekārtas izveido pat 200 metru garu nošifrētu 60 GHz bezvadu kanālu, kam netraucē citi signāli un pat logu stikli! Abas ierīces jau ir savienotas un gatavas lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no kastes. Komplektā iekļauts arī viss nepieciešamais raidītāja piestiprināšanai pie sienas, kārts, kā arī divi statīvi izmantošanai telpās.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!