Meklēt
 Visas lietas savās vietās

KNOT – tā ir universāla lietu interneta iekārta, kas palīdz vadīt pievienotās ierīces un arī var kalpot kā piekļuves punkts internetam. Lai kādas lietu interneta ierīces izmanto uzņēmumā, KNOT palīdzēs tās integrēt vienotā sistēmā, apkopos saņemtos datus un nodos tos tālāk. To var izmantot arī dažādu iekārtu uzraudzīšanai, lai vieglāk veiktu inventarizāciju. Vienkārši pievieno katrai lietai Bluetooth raidītāju, savieno ar KNOT, un tas vienmēr zinās, vai meklētais priekšmets atrodas noliktavā vai kādā citā vietā.

MikroTik KNOT ar RouterOS L4 licenci

MODELIS: RB924i-2nD-BT5&BG77

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Visas lietas savās vietās

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
3.71 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
89.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.12.2022.
Apraksts

KNOT – tā ir universāla lietu interneta iekārta, kas palīdz vadīt pievienotās ierīces un arī var kalpot kā piekļuves punkts internetam. Lai kādas lietu interneta ierīces izmanto uzņēmumā, KNOT palīdzēs tās integrēt vienotā sistēmā, apkopos saņemtos datus un nodos tos tālāk. To var izmantot arī dažādu iekārtu uzraudzīšanai, lai vieglāk veiktu inventarizāciju. Vienkārši pievieno katrai lietai Bluetooth raidītāju, savieno ar KNOT, un tas vienmēr zinās, vai meklētais priekšmets atrodas noliktavā vai kādā citā vietā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!