• Autorizēties
 • Meklēt
     Gluži kā burvju nūjiņa

  Apple Pencil ir kā burvju nūjiņa. Tā spēj pārvērsties par jebkādu rakstāmo – pildspalvu, zīmuli, flomāsteru vai otu. Liec to lietā, lai ātri ar pierakstītu ideju, ierakstītu komentāru maketā vai prezentācijā, uzburtu gleznu iPad ekrānā... Pencil izjūt pieskāriena stiprumu līdz smalkākajai niansei, tādēļ novilktā līnija būs tieši tik plāna vai bieza, kā iecerēts. Zem magnētiskā uzgaļa atrodas Lightning savienotājs – iespraud to planšetē, uzlādē rakstrīka akumulatoru, un darbojies ar Pencil kaut 12 stundas no vietas!

  Apple Pencil MK0C2

  MODELIS: MK0C2ZM/A

  Jaunums! Saņem preci jau šodien!

  Gluži kā burvju nūjiņa

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  5.42 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  129.99  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 08.12.2022.
  Apraksts

  Apple Pencil ir kā burvju nūjiņa. Tā spēj pārvērsties par jebkādu rakstāmo – pildspalvu, zīmuli, flomāsteru vai otu. Liec to lietā, lai ātri ar pierakstītu ideju, ierakstītu komentāru maketā vai prezentācijā, uzburtu gleznu iPad ekrānā... Pencil izjūt pieskāriena stiprumu līdz smalkākajai niansei, tādēļ novilktā līnija būs tieši tik plāna vai bieza, kā iecerēts. Zem magnētiskā uzgaļa atrodas Lightning savienotājs – iespraud to planšetē, uzlādē rakstrīka akumulatoru, un darbojies ar Pencil kaut 12 stundas no vietas!  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!