Meklēt
 Pasaules klases dziesminieks

Uzdāvini sev patiesi kvalitatīvu mūzikas skanējumu bezvadu austiņās! Sennheiser HD 450BT izmanto aktīvo skaņas slāpēšanas sistēmu un augstvērtīgas skaņas pārraides tehnoloģijas, lai Tu varētu izjust kristāldzidru mūziku un izteiksmīgus basus. Izturīgā un ērtā konstrukcija liek austiņām cieši pieplakt galvai un mazināt iespēju apkārtējiem trokšņiem piekļūt ausīm. Atbildi uz zvaniem ar vienu pieskārienu pogai, bet atskaņotāju vadi ar balss komandām. Austiņas vari nenoņemt kaut visu dienu, jo tās ar vienu uzlādi darbojas līdz 30 stundām. Bet, ja nu tomēr noņem, tad vari tās salocīt kompaktā formā, lai tās somā aizņem maz vietas.

Sennheiser HD450BT Wireless

MODELIS: HD 450BT BLACK

Pasaules klases dziesminieks

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
7.46 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
179.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Uzdāvini sev patiesi kvalitatīvu mūzikas skanējumu bezvadu austiņās! Sennheiser HD 450BT izmanto aktīvo skaņas slāpēšanas sistēmu un augstvērtīgas skaņas pārraides tehnoloģijas, lai Tu varētu izjust kristāldzidru mūziku un izteiksmīgus basus. Izturīgā un ērtā konstrukcija liek austiņām cieši pieplakt galvai un mazināt iespēju apkārtējiem trokšņiem piekļūt ausīm. Atbildi uz zvaniem ar vienu pieskārienu pogai, bet atskaņotāju vadi ar balss komandām. Austiņas vari nenoņemt kaut visu dienu, jo tās ar vienu uzlādi darbojas līdz 30 stundām. Bet, ja nu tomēr noņem, tad vari tās salocīt kompaktā formā, lai tās somā aizņem maz vietas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!