Meklēt
 Izslēdz troksni, ieslēdz mūziku

Ērtajās Bluetooth austiņās “iepakots” viss labākais, pie kā kompānija JBL strādājusi pēdējos 70 gadus. Desmitgadēm izkopti skaņas kvalitātes risinājumi, kas pielietoti milzu koncertarēnās, pārnesti uz kompaktām austiņām, nodrošinot JBL raksturīgos dziļos un spēcīgos basus. Aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija pieklusina apkārtējās pasaules skaņas, lai Tu vari baudīt augstvērtīgu mūzikas skaņu vai arī sarunāties pa tālruni, jo Tune T600 izmantojama arī kā brīvroku sistēma. Pārdomātais dizains ļauj salocīt izturīgo rāmi, lai pārnēsājot tas aizņemtu vēl mazāk vietas, bet iebūvētais ietilpīgais akumulators darbina skaļruņus aktīvās trokšņu slāpēšanas režīmā 12 stundas no vietas un vienkāršā atskaņošanas režīmā – 22 stundas, kamēr uzlāde aizņem vien divas stundas.

JBL T600 On-Ear BT ANC

MODELIS: JBLT600BTNCBLK

Izslēdz troksni, ieslēdz mūziku

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
4.13 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
99.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.06.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Ērtajās Bluetooth austiņās “iepakots” viss labākais, pie kā kompānija JBL strādājusi pēdējos 70 gadus. Desmitgadēm izkopti skaņas kvalitātes risinājumi, kas pielietoti milzu koncertarēnās, pārnesti uz kompaktām austiņām, nodrošinot JBL raksturīgos dziļos un spēcīgos basus. Aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija pieklusina apkārtējās pasaules skaņas, lai Tu vari baudīt augstvērtīgu mūzikas skaņu vai arī sarunāties pa tālruni, jo Tune T600 izmantojama arī kā brīvroku sistēma. Pārdomātais dizains ļauj salocīt izturīgo rāmi, lai pārnēsājot tas aizņemtu vēl mazāk vietas, bet iebūvētais ietilpīgais akumulators darbina skaļruņus aktīvās trokšņu slāpēšanas režīmā 12 stundas no vietas un vienkāršā atskaņošanas režīmā – 22 stundas, kamēr uzlāde aizņem vien divas stundas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!