• Autorizēties
 • Meklēt
     Mūzika vasarīgai izklaidei

  Lai kurp Tu dotos, iemīļotā mūzika vienmēr būs līdzi. To dzirdēs visi. Skaļi un kvalitatīvi. Bezvadu skanda Charge 4 ļauj vienlaikus pievienot divas viedierīces un atskaņot mūziku pamīšus no vienas vai otras, lai draugu kompānijā izskanētu daudzveidīgs repertuārs. Iespaidīgais litija jonu 7500 mAh akumulators nodrošina skandu ar enerģiju līdz pat 20 stundām un to var uzlādēt caur USB pieslēgvietu. Atbilstība IPX7 ūdensdrošības standartam nozīmē, ka vari nepilnu kilogramu smago skaļruni ņemt līdzi pie baseina vai ezera un neuztraukties, ja tas iekrīt ūdenī.

  JBL Charge 4 Wireless

  MODELIS: JBLCHARGE4BLK

  Mūzika vasarīgai izklaidei

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  7.46 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  179.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.05.2021. 
  Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
  Iekārtas apraksts

  Lai kurp Tu dotos, iemīļotā mūzika vienmēr būs līdzi. To dzirdēs visi. Skaļi un kvalitatīvi. Bezvadu skanda Charge 4 ļauj vienlaikus pievienot divas viedierīces un atskaņot mūziku pamīšus no vienas vai otras, lai draugu kompānijā izskanētu daudzveidīgs repertuārs. Iespaidīgais litija jonu 7500 mAh akumulators nodrošina skandu ar enerģiju līdz pat 20 stundām un to var uzlādēt caur USB pieslēgvietu. Atbilstība IPX7 ūdensdrošības standartam nozīmē, ka vari nepilnu kilogramu smago skaļruni ņemt līdzi pie baseina vai ezera un neuztraukties, ja tas iekrīt ūdenī.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!