Meklēt
 Maksimāls skaņas baudījums

Iekārotās Apple bezvadu austiņas AirPods «izaugušas» lielākā, varenākā produktā. Ausis pilnībā nosedzošās AirPods Max ar elastīga stiprinājuma un mīkstu spilventiņu palīdzību cieši pieguļ jebkuras formas galvai, radot ideālam skanējumam nepieciešamu slēgtu vidi. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma ar sešiem uz āru un diviem uz iekšu vērstiem mikrofoniem mēra līdz Tavām ausīm nonākošos trokšņus un gādā, lai vari klausīties tikai mūzikā, nevis apkārtējās pasaules skaņās. Bet, ja vēlies, AirPods Max ar Transparency režīmu palīdzēs nevainojami saklausīt arī uz ielas notiekošo. Digitālā ripa uz korpusa ļauj vienkārši un precīzi pielāgot skaļumu, pārslēgt nākamo dziesmu, atbildēt uz zvaniem un aktivizēt Siri.

Apple Airpods Max

MODELIS: MGYN3ZM/A

Maksimāls skaņas baudījums

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
26.21 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
629.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
9.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 70.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.12.2021.
Apraksts

Iekārotās Apple bezvadu austiņas AirPods «izaugušas» lielākā, varenākā produktā. Ausis pilnībā nosedzošās AirPods Max ar elastīga stiprinājuma un mīkstu spilventiņu palīdzību cieši pieguļ jebkuras formas galvai, radot ideālam skanējumam nepieciešamu slēgtu vidi. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma ar sešiem uz āru un diviem uz iekšu vērstiem mikrofoniem mēra līdz Tavām ausīm nonākošos trokšņus un gādā, lai vari klausīties tikai mūzikā, nevis apkārtējās pasaules skaņās. Bet, ja vēlies, AirPods Max ar Transparency režīmu palīdzēs nevainojami saklausīt arī uz ielas notiekošo. Digitālā ripa uz korpusa ļauj vienkārši un precīzi pielāgot skaļumu, pārslēgt nākamo dziesmu, atbildēt uz zvaniem un aktivizēt Siri.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!