Meklēt
 Moderns palīgs mājās

Tavs jaunais izpalīdzīgais draugs Mop Pro gan centīgi uzsūks putekļus no grīdas ar 2100 Pa spēku, gan arī uzkops tās ar mitru lupatu. Jaunā lāzera navigācijas sistēma reālā laikā zīmē telpu plānu, lai katrā nākamajā reizē varētu precīzāk veikt tīrīšanu un neatstātu bez uzmanības nevienu stūrīti. Gatavo plānu mobilajā lietotnē vari izmantot, lai nosūtītu robotu satīrīt kādu konkrētu vietu, iezīmējot to kartē, vai tieši pretēji – norādīt aizliegtās vietas, kurās putekļsūcējs nedrīkst iebraukt. Vari arī ieprogrammēt tīrīšanas laikus vai attālināti dod rīkojumu uzkopt istabas. Mop Pro visu paveiks un pats aizbrauks uzlādēties dokstacijā.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro

MODELIS: XMI-SKV4110GL

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
akcija
Mācību gada noslēgumā ikviens ir pelnījis balvu! Iepriecini sevi vai kādu īpašu cilvēku ar jaunu viediekārtu – šobrīd laba cena.
Līdz akcijas beigām:

Moderns palīgs mājās

 
akcija
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
12.05 €/mēn.* Iepriekš 12.88 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
289.00 €**** Iepriekš 309.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.06.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Tavs jaunais izpalīdzīgais draugs Mop Pro gan centīgi uzsūks putekļus no grīdas ar 2100 Pa spēku, gan arī uzkops tās ar mitru lupatu. Jaunā lāzera navigācijas sistēma reālā laikā zīmē telpu plānu, lai katrā nākamajā reizē varētu precīzāk veikt tīrīšanu un neatstātu bez uzmanības nevienu stūrīti. Gatavo plānu mobilajā lietotnē vari izmantot, lai nosūtītu robotu satīrīt kādu konkrētu vietu, iezīmējot to kartē, vai tieši pretēji – norādīt aizliegtās vietas, kurās putekļsūcējs nedrīkst iebraukt. Vari arī ieprogrammēt tīrīšanas laikus vai attālināti dod rīkojumu uzkopt istabas. Mop Pro visu paveiks un pats aizbrauks uzlādēties dokstacijā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!