Meklēt
 Ātri un tīri

Veicot 10 000 vibrāciju minūtē, Mi Vacuum Mop 2 Pro spēj nokasīt no grīdas pat piekaltušus netīrumus, kurus nav izdevies novākt ar citām tīrīšanas metodēm. Ar mitru drānu apvilktajam mazgāšanas mehānismam nav par grūtu ne izžuvušas kafijas vai sojas mērces savākšana, ne gružu iesūkšana. Turklāt intensīvā mazgāšana notiek grīdai draudzīgi, neatstājot uz grīdas ūdens peļķes. Jaunākās paaudzes LDS lāzera navigācijas sistēma ātri un precīzi vada robotizēto uzkopēju pa mājokli, lai tas iegrieztos ikvienā kaktā un neatstātu neiztīrītas zonas. Pie tam mehāniskais palīgs spēj iegaumēt telpu izkārtojumu vairākos stāvos un automātiski atpazīt tos. Un arī iztīrīt daudzas telpas vienā piegājienā, jo 5200 mAh akumulatorā pietiek enerģijas vairāk nekā 150 kvadrātmetru platības uzkopšanai. 

Xiaomi Mi Vacuum Mop 2 Pro

MODELIS: BHR5044EU

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Ātri un tīri

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
14.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
349.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
349.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.02.2023.
Apraksts

Veicot 10 000 vibrāciju minūtē, Mi Vacuum Mop 2 Pro spēj nokasīt no grīdas pat piekaltušus netīrumus, kurus nav izdevies novākt ar citām tīrīšanas metodēm. Ar mitru drānu apvilktajam mazgāšanas mehānismam nav par grūtu ne izžuvušas kafijas vai sojas mērces savākšana, ne gružu iesūkšana. Turklāt intensīvā mazgāšana notiek grīdai draudzīgi, neatstājot uz grīdas ūdens peļķes. Jaunākās paaudzes LDS lāzera navigācijas sistēma ātri un precīzi vada robotizēto uzkopēju pa mājokli, lai tas iegrieztos ikvienā kaktā un neatstātu neiztīrītas zonas. Pie tam mehāniskais palīgs spēj iegaumēt telpu izkārtojumu vairākos stāvos un automātiski atpazīt tos. Un arī iztīrīt daudzas telpas vienā piegājienā, jo 5200 mAh akumulatorā pietiek enerģijas vairāk nekā 150 kvadrātmetru platības uzkopšanai. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!