Jaudīgāk un tālāk

Xiaomi elektriskais skrejritenis ir praktiskuma un gaumīga dizaina perfekta kombinācija. 600W jaudīgais elektromotors piedāvā trīs ātruma režīmus. Kājāmgājēju līdz 5 km/h, lai iekļautos cilvēku plūsmā uz ietves, standarta līdz 20 km/h un sporta līdz 25 km/h. Vienkārši divreiz piespied ieslēgšanas pogu, un elektroskūteris mainīs režīmu. Braucamrīka pamatnē iestrādātais 474 vatstundu akumulators uzglabā tik daudz enerģijas, lai ar vienu uzlādi nobrauktu līdz 45 km, turklāt kinētiskās enerģijas atgūšanas sistēma papildina bateriju bremzēšanas un ripošanas brīžos. Pie stūres kāta piestiprinātais multifunkcionālais instrumentu panelis rāda 8 veidu informāciju, ieskaitot braukšanas ātrumu, baterijas statusu un savienojumu ar viedtālruni. Kad brauciens galā, trīs sekundēs saloki elektroskūteri un nes sev līdzi, jo tas sver tikai 14,2 kg.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Jaudīgāk un tālāk

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
24.96 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
599.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.10.2020.
Iekārtas apraksts

Xiaomi elektriskais skrejritenis ir praktiskuma un gaumīga dizaina perfekta kombinācija. 600W jaudīgais elektromotors piedāvā trīs ātruma režīmus. Kājāmgājēju līdz 5 km/h, lai iekļautos cilvēku plūsmā uz ietves, standarta līdz 20 km/h un sporta līdz 25 km/h. Vienkārši divreiz piespied ieslēgšanas pogu, un elektroskūteris mainīs režīmu. Braucamrīka pamatnē iestrādātais 474 vatstundu akumulators uzglabā tik daudz enerģijas, lai ar vienu uzlādi nobrauktu līdz 45 km, turklāt kinētiskās enerģijas atgūšanas sistēma papildina bateriju bremzēšanas un ripošanas brīžos. Pie stūres kāta piestiprinātais multifunkcionālais instrumentu panelis rāda 8 veidu informāciju, ieskaitot braukšanas ātrumu, baterijas statusu un savienojumu ar viedtālruni. Kad brauciens galā, trīs sekundēs saloki elektroskūteri un nes sev līdzi, jo tas sver tikai 14,2 kg.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!