Meklēt
 Brauc stilīgi!

Jau labi iepazītā Xiaomi elektriskā skrejriteņa Lite modelis pilnībā attaisno savu nosaukumu. Minimālisma garā ieturētais, no alumīnija sakausējuma izgatavotais korpuss ir 13 kilogramus viegls, parocīgs pārnēsāšanā un kompakts uzglabāšanā. Ar pāris kustībām saloki to un noliec koridora stūrī, lai paķertu, kad atkal dosies ārā. Uz ceļa tas sporta režīmā attīsta ātrumu līdz 25 km/h un spēj uzvest Tevi 14 grādu stāvā nogāzē. Lai pielāgotos pilsētas satiksmei, vari izvēlēties mierīgāko gājēju režīmu, kas neļauj braucamajam ieskrieties ātrāk par 6 km/h, vai standarta režīmu ar 15 km/h ierobežojumu. Pamatnē iestrādātais, no laikapstākļu ietekmes pasargātais akumulators ar vienu uzlādi aizvedīs vismaz 20 kilometrus, un par atlikušo enerģijas līmeni informēs pie stūres piestiprinātais displejs. Kā ierasts, detalizētāku informāciju vari iegūt skrejriteņa mobilajā lietotnē. 

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite

MODELIS: BHR5388GL

Brauc stilīgi!

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
17.88 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
429.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
429.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Jau labi iepazītā Xiaomi elektriskā skrejriteņa Lite modelis pilnībā attaisno savu nosaukumu. Minimālisma garā ieturētais, no alumīnija sakausējuma izgatavotais korpuss ir 13 kilogramus viegls, parocīgs pārnēsāšanā un kompakts uzglabāšanā. Ar pāris kustībām saloki to un noliec koridora stūrī, lai paķertu, kad atkal dosies ārā. Uz ceļa tas sporta režīmā attīsta ātrumu līdz 25 km/h un spēj uzvest Tevi 14 grādu stāvā nogāzē. Lai pielāgotos pilsētas satiksmei, vari izvēlēties mierīgāko gājēju režīmu, kas neļauj braucamajam ieskrieties ātrāk par 6 km/h, vai standarta režīmu ar 15 km/h ierobežojumu. Pamatnē iestrādātais, no laikapstākļu ietekmes pasargātais akumulators ar vienu uzlādi aizvedīs vismaz 20 kilometrus, un par atlikušo enerģijas līmeni informēs pie stūres piestiprinātais displejs. Kā ierasts, detalizētāku informāciju vari iegūt skrejriteņa mobilajā lietotnē. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!