Meklēt
 Sporto gudri un piedzīvo vairāk

Mi Band 5 – tas ir bagātīgs iespēju klāsts kompaktā un vieglā aprocē. 1,1 collu krāsainais ekrāns atļauj vienā darbvirsmā redzēt svarīgākos parametrus, piemēram, noietos soļus, pulsa mērījumu un pulksteni. Viedā aproce atpazīst 11 sporta režīmus, mēra miega kvalitāti un piedāvā sieviešu veselības uzraudzības funkciju, kā arī veido personīgo vitalitātes indeksu, seko līdzi stresa līmenim un palīdz nomierināties ar elpošanas vingrinājumiem. Cieši noslēgtais korpuss ļauj ienirt pat 50 m dziļumā, bet viegli nomaināmās krāsainās siksniņas sniedz iespēju pieskaņot aproci apģērbam. Tev patiks arī ērtais magnētiskais lādētājs un izturīgais akumulators, kas ar vienu uzlādi darbojas divas nedēļas.

Xiaomi Mi Band 5

Sporto gudri un piedzīvo vairāk

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
1.42 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
34.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 03.11.2021.
Apraksts

Mi Band 5 – tas ir bagātīgs iespēju klāsts kompaktā un vieglā aprocē. 1,1 collu krāsainais ekrāns atļauj vienā darbvirsmā redzēt svarīgākos parametrus, piemēram, noietos soļus, pulsa mērījumu un pulksteni. Viedā aproce atpazīst 11 sporta režīmus, mēra miega kvalitāti un piedāvā sieviešu veselības uzraudzības funkciju, kā arī veido personīgo vitalitātes indeksu, seko līdzi stresa līmenim un palīdz nomierināties ar elpošanas vingrinājumiem. Cieši noslēgtais korpuss ļauj ienirt pat 50 m dziļumā, bet viegli nomaināmās krāsainās siksniņas sniedz iespēju pieskaņot aproci apģērbam. Tev patiks arī ērtais magnētiskais lādētājs un izturīgais akumulators, kas ar vienu uzlādi darbojas divas nedēļas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!