Piedzīvo vairāk

Tavas dzīves pārvērtības pozitīvā virzienā sākas ar Mi Band 4 uzlikšanu uz plaukstas locītavas. Kompaktās aproces krāsainais AMOLED ekrāns ir gandrīz par 40% lielāks nekā priekšgājējam. Tas rāda svarīgākos fizisko datu parametrus, ziņo par zvaniem un ziņojumiem, kā arī ļauj vadīt pievienotā viedtālruņa mūzikas atskaņotāju. Ierīcē iestrādātais virtuālais treneris vienmēr ir līdzās un palīdz ar motivējošiem padomiem, atgādina par ieilgušu aizsēdēšanos un mēra pulsu. Aproce atpazīst skriešanu, riteņbraukšanu, spēka treniņus un peldēšanu pat 50 m dziļumā, kā arī uzmana spēku atgūšanu miegā. Par uzlādi jāatceras vien pāris reizes mēnesī, jo Mi Band 4 baterija darbojas līdz 20 dienām.

Xiaomi Mi Band 4

Piedzīvo vairāk

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
1.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
39.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.12.2020.
Iekārtas apraksts

Tavas dzīves pārvērtības pozitīvā virzienā sākas ar Mi Band 4 uzlikšanu uz plaukstas locītavas. Kompaktās aproces krāsainais AMOLED ekrāns ir gandrīz par 40% lielāks nekā priekšgājējam. Tas rāda svarīgākos fizisko datu parametrus, ziņo par zvaniem un ziņojumiem, kā arī ļauj vadīt pievienotā viedtālruņa mūzikas atskaņotāju. Ierīcē iestrādātais virtuālais treneris vienmēr ir līdzās un palīdz ar motivējošiem padomiem, atgādina par ieilgušu aizsēdēšanos un mēra pulsu. Aproce atpazīst skriešanu, riteņbraukšanu, spēka treniņus un peldēšanu pat 50 m dziļumā, kā arī uzmana spēku atgūšanu miegā. Par uzlādi jāatceras vien pāris reizes mēnesī, jo Mi Band 4 baterija darbojas līdz 20 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!