• Autorizēties
 • Meklēt
     Visātrākais no visiem Xbox

  Series X spēļu konsole ir visprasīgāko datorspēļu fanu sapņu piepildījums. Tā nodrošina sensacionāli gludu virtuālās pasaules attēlojumu ar 120 kadru sekundē atsvaidzes ātrumu un priecē ar HDR standartam atbilstoši dzīvīgām krāsām. Sacīkstes, piedzīvojumi, stratēģijas – lai kādas spēles Tu izvēlētos, jaudīgākā Xbox konsole ļaus tās izbaudīt visaugstākajā kvalitātē. Tā priecē gan acis, gan ausis, jo 3D Spatial Sound tehnoloģija ar mūsdienīgu algoritmu palīdzību veido ieskaujošas pasaules sajūtu, lietotāju šķietami novietojot pašā notikumu viducī. Ar Series X vari ne vien iepazīt jaunākās spēles, bet arī augstākā izšķirtspējā spēlēt labi zināmās, jo konsole atbalsta iepriekšējo paaudžu iekārtām radītās.

  Xbox Series X

  MODELIS: RRT-00010/1316627

  Visātrākais no visiem Xbox

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  32.38 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  777.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Iekārtas apraksts

  Series X spēļu konsole ir visprasīgāko datorspēļu fanu sapņu piepildījums. Tā nodrošina sensacionāli gludu virtuālās pasaules attēlojumu ar 120 kadru sekundē atsvaidzes ātrumu un priecē ar HDR standartam atbilstoši dzīvīgām krāsām. Sacīkstes, piedzīvojumi, stratēģijas – lai kādas spēles Tu izvēlētos, jaudīgākā Xbox konsole ļaus tās izbaudīt visaugstākajā kvalitātē. Tā priecē gan acis, gan ausis, jo 3D Spatial Sound tehnoloģija ar mūsdienīgu algoritmu palīdzību veido ieskaujošas pasaules sajūtu, lietotāju šķietami novietojot pašā notikumu viducī. Ar Series X vari ne vien iepazīt jaunākās spēles, bet arī augstākā izšķirtspējā spēlēt labi zināmās, jo konsole atbalsta iepriekšējo paaudžu iekārtām radītās.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!